Lékařsky schválený produkt

Analyzuje frekvence a harmonizuje

Smartphone aplikace

icon+420 733 444 111

iconinfo@healycesko.cz

Členská sekce

cs

picture

 

HEALY

Historie Healy
Osobnosti Healy
Vědecký základ Healy
Frekvenční terapie
Healy - Lékařské zařízení
Marcus Schmieke videa
Krátká videa
Time Waver videa

 

 

 

Technologie Healy je založena na zkoumání informačních polí německého výzkumníka Marcuse Schmiekeho, který čerpá především z prací vědců Davida Bohma a Antona Zeilingera.
Všechny naše duševní a emocionální problémy jsou uloženy v globálním informačním poli, ze kterého je lze získat.
Vaše zařízení Healy používá princip kvantového provázání ke komunikaci s infor
mačním polem a k identifikaci problémů, které jsou pro vás v dané době důležité, a to s cílem je harmonizovat.

Před analýzou v informačním poli stanovujete požadovaný cíl a zformulujete na jeho základě pozitivní zaměření. Healy to pak používá jako základ pro nalezení informačních vzorců a ukáže vám problémy, na které se vaše myšlenky, touhy a naděje zaměřují, a to s cílem je harmonizovat.

HISTORIE HEALY

Marcus Schmieke, narozený v roce 1966, je vynálezce a vývojář Healy. Mnoho let Marcus přemýšlel o tom, jak umožnit všem lidem jednoduše využívat technologii frekvencí v kompaktním a jednoduchém provedení.

Měl na mysli zařízení, které by mohli všichni používat každý den, něco kompaktního, jednoduchého a praktického. Drobného společníka, který by dohlížel na naši pohodu.

Předcházelo tomu jeho stolní zařízení Time Waver.  

pokračovat     Time Waver 

picture
picture

OSOBNOSTI HEALY

Mnoha lidem můžeme děkovat za vznik společnosti Healy. Investoři, vědci, lékaři, fyzici, astrofyzici, chemici, biologové, elektro specialisté, terapeuti, technici, šamani, spirituální osobnosti a mnoho dalších lidí v kolektivu. Mnoho z nich by mohli nahradit další chytří lidé, ale jsou ve firmě jména, která jsou nenahraditelná a bez kterých by společnost nemohla vzniknout. Rádi Vám je představíme.

  POKRAČOVAT

VĚDECKÝ ZÁKLAD HEALY

Funkčnost Healy je založena na důkazech mnoha vědeckých oborů. V této sekci se dotkneme jenom pár z nich, protože celá funkčnost je založena na mnoha vědeckých pracích. Faktem ale zůstává, že Healy je uznávané lékařské zařízení třídy IIA, což znamená, že Healy prokázalo svoji funkčnost v odborných kruzích.

Sám Marcus Schmieke vysvětluje:

„Vekerá hmota se skládá z energie vibrující pi rznch frekvencích. Technologie Healy se proto zakládá na mém pesvdení, e elektromagnetická pole vibrující pi kvantovanalyzovanch frekvencích mohou tlu poskytnout informace a energii potebnou k harmonizaci jeho vlastní energetické sebeorganizace a sebeopravy. Tyto konkrétní frekvence mohou uvést bioenergetické pole tla do stavu vyššího ádu, kterse projeví holistickm zdravím, tlesnou pohodou a vitalitou."

POKRAČOVAT            

Napětí na buněčné membráně   Frekvence

picture
picture

FREKVENČNÍ TERAPIE

Frekvenční terapie je naprosto geniální fyzikální a pro tělo čistá metoda. Tak jak postupuje věda v chápání funkčnosti našeho těla, stejně tak začínáme chápat jak funguje matérie - hmota. Najednou se vše točí kolem moderního názvu kvantová fyzika. Ale celkem právem, protože právě ona se dotýká chápání nejen světa, ale i našeho zdraví.

Frekvenční terapie je oproštěná od jakýchkoliv vedlejších a nežádoucích účinků na naše zdraví, či tkáně, což nemůžeme říci téměř o žádném léku. V čem tedy terapie spočívá? Celý vesmír a každá jeho část je vlastně škála různých frekvencí. Proto už před stovky let tibetští mnichové věděli, že prvotní je zvuk.

Velké dávné zjištění se mnohokrát potvrdilo. Hmota je jenom energie o určité frekvenci. Prakticky hmota neexistuje. Naše buňky jsou také jen energie různé hustoty a každá má specifickou frekvenci. Každý orgán má specifickou frekvenci. Ale když onemocníme, frekvence napadeného orgánu je jiná. Stimulací tou správnou frekvencí a mikroproudem dosahujeme obnovení metabolického procesu buněk a nastolení harmonického stavu. Je to jako když ladíte piáno. Pokud jedna struna hraje falešně, celé piáno zní disharmonicky.   
                                                                                         
POKRAČOVAT

HEALY - ZDRAVOTNICKÝ PRODUKT
SPOLEČNOSTI HEALY GmbH

Jsme velice rádi, že Vám můžeme tento fakt sdělit. Zdravotnický produkt tohoto typu na světě doposud neexistoval. Nyní můžeme pomáhat ke zdraví celé své rodině, přátelům a známým. Můžeme s hrdostí každému zvědavci říct: `ANO, toto malé zařízení léčí.`

Zatím lékařská věda povolila mluvit o léčení jenom v Evropské unii.  Souhlasí s terminologií, že Healy je lékařským zařízením pro léčbu bolesti  při chronických bolestech, fibromyalgii, bolesti kostí a migréně.  Zároveň funguje jako podpůrná léčba duševních onemocnění,  jako jsou deprese, úzkost a související poruchy spánku. Ostatní široko rozsáhlé účinky nedokázala farmacie prokázat a musíme mluvit jen o pozitivních vlivech pro harmonizaci v ostatních problémech, kde Healy dokáže významně pomoct.

pokračovat 

picture
picture


MARCUS SCHMIEKE VIDEA O HEALY
Sestřihy z webinářů společnosti Healy, kde Marcus Schmieke vysvětluje, jak fungují různé součásti přístroje Healy
uslyšíte z jeho úst vědecké vysvětlení, jak to vše vlastně funguje.

pokračovat 

 

 

picture


6 PŘEDNÁŠEK NEJVĚTŠÍCH ODBORNÍKU SVĚTA K TÉMATU HEALY

Přednášky největších odborníků na světě na frekvenční terapie.
Lékaři, homeopatka a neuropatka vysvětlují, jak funguje frekvenční a mikroproudé léčení a jak optimálně těmito technologiemi léčit. (SK tlumočení)

pokračovat 

 

KRÁTKÁ VIDEA

Krátká videa, která Vám rychle ukážou možnosti produktu Healy.

Úvodní video, aplikace, kterými se programy ovládají z mobilu nebo tabletu, vysvětlené programové sekce,

co najdete v příslušenství a jako bonbónek na závěr - video, jak se změnila zakyselená krev po hodinové aplikaci frekvencí Healy.

   

     01D Vítejte ve světě Healy                 02D Nejpoužívanější Zlatý cyklus             03D Healy varianty programů      

 

                       04D Aplikace do mobilu nebo tabletu
     05D Healy, celosvětová evoluce       06D Sysstémové, akutní a lokální programy               
                  

  

        07D Healy a příslušenství              08D Červené krvinky po použití Healy