Lékařsky schválený produkt

Analyzuje frekvence a harmonizuje

Smartphone aplikace

icon+420 733 444 111

iconinfo@healycesko.cz

Členská sekce

cs

 

ZÁKLADNÍ PŘÍSTROJ HEALY

Základem všeho v Healy je chytrá malá "krabička". Kromě mnoha součástek uvnitř také obsahuje kvantový krystal. Její základní funkcí je vysílání mikroproudu, frekvencí a díky krystalu propojení se se všudepřítomným informačním polem. Zní to fantasticky, ale tento malý zázrak dokáže nejenom vysílat co má, ale rovněž přijímat informace při skenování těla nebo prostředí. Software tyto informace dokáže vyhodnotit, navrhnout optimální řešení a poté řešení poslat tělu nebo prostředí.

Malá věcička do kapsy dokáže pomoci nejenom Vám, ale i všem členům Vaší rodiny. Je to malá zmenšenina profesionálního stolního zařízení TimeWaver - lékařského přístroje. Krabička spolupracuje přes bluetooth s chytrými mobilními zařízeními jako je mobilní telefon a tablet. Komunikují mezi sebou bez škodlivé wi-fi. Programy se mohou realizovat kontaktně nebo bezkontaktně.

Obrazovky v aplikaci Healy 2 :       OBRAZOVKY
Návod na použití Healy 2 app :      MANUÁL
5 Edic základního přístroje Healy : KATALOG
Jak skutečně Healy pracuje :         JAK HEALY PRACUJE

picture

                             
      Krátká informace o Healy                                 Zlatý Cyklus v Healy app                                   Programové sekce v Healy app    

pokračovat

 

Jak to funguje? Celkem jednoduše. Do mobilního zařízení si stáhnete aplikace, které mají implementované rozhraní pro komunikaci s krabičkou Healy. Programy IMF v jednotlivých aplikacích se přes bluetooth nahrávají do krabičky. Toto přehrávání programů do krabičky je kvůli velikosti objemu dat. Každý zvolený frekvenční program vymaže v krabičce ten předešlý, a proto může být zařízení takto maličké.

Bezkontaktní používání přístroje je založené na principu posílání informací přes éter, a tím pádem musí být krabička na dosah bluetooth příjmu mobilního zařízení. Výjimkou je bezkontaktní použití přístroje za pomoci Healy COIL (Teslova cívka) , kde se program přenese do krabičky a dotyčný nemusí být u mobilního zařízení. Jde o působení na jakoukoli dálku.

Vysvětlení přední a zadní strany krabičky - pro orientaci, co všechno na ní najdete:

1 - Zapnutí a vypnutí přístroje. Uvedení do chodu ze spícího režimu krátkým zmáčknutím. Restartování - podržet tlačítko tak dlouho, až se zelená dioda rozsvítí plynulým zeleným světlem bez blikání, poté pustit tlačítko a přístroj je vypnutý a restartovaný.

2 - Modrá dioda - pokud bliká, přístroj je v komunikaci přes bluetooth s mobilem nebo tabletem.

3 - Otvor pro nabíjecí kabel.

4 - Zelená dioda - dokud bliká, program nahraný v krabičce je v chodu.

5 - Otvory pro kontaktní kablíky.

6 - Napájecí kabel   

7 - Řemínky na ruku   

8 - Konektory pro kontaktní propojení   

9 - Lepící elektrody pro lokální použití

 

Na zadní straně krabičky najdete jedinečné SÉRIOVÉ ČÍSLO ve formě QR kódu nebo numerické posloupnosti.
Tato čísla a písmena potřebujete pro spárování aplikací v mobilních zařízeních s krabičkou Healy.