Lékařsky schválený produkt

Analyzuje frekvence a harmonizuje

Smartphone aplikace

icon+420 733 444 111

iconinfo@healycesko.cz

Členská sekce

cs

picture

Programové skupiny a programy 2

Bioenergetická vitalizace
Hloubkový cyklus H
Healy natural cyklus
Síla tří
Soul - Duše
Digitální nutriční směsi 1 - 6
Expert programy
MagHealy
Speciální moduly v rezonanční analýze
Programy pro zvířata
Programy healy hodinek

Healy hodinky - Meridiány
Digitální výživové programy Healy hodinek
Mag Healy - Meridiány

BIOENERGETICKÁ VITALIZACE

Programy jsou zaměřeny na podporu revitalizace pomocí harmonizace vašeho bioenergetického pole a posílení vaší energie a vitality. Programy "Regenerace I, II a III" na sebe vzájemně navazují. Každý z nich by měl být používán po dobu jednoho týdne, celkem tři týdny.

V modulu Bioenergetické vitalizace aplikace HealAdvisor najdete doporučení založená na odborných znalostech z cloudu HealAdvisor pro IMF programy aplikace Healy pokrývající témata, která jste si zvolili nebo vyhledávali. Poté si můžete vybrat téma a vytvořit IMF plán pro aplikaci HealAdvisor, který vám ukáže, které IMF programy aplikace Healy máte v průběhu týdne použít a kdy.

Ovládání Healy Search :   BIOENERGETICKÁ VITALIZACE v HealAdvisor APP

pokračovat

picture
picture

HLOUBKOVÝ CYKLUS H

Hluboký cyklus H – vyvinul Jan Poleszynski

Jan Poleszynski je zakladatelem Klinikk for Integrert Medisin (Klinika integrované medicíny) a Uno Vita AS v Norsku. Již mnoho let studuje využívání mikroproudu a frekvencí a každý den s nimi úspěšně pracuje ve prospěch svých klientů. Na základě svých zkušeností vyvinul skupinu programů Hluboký cyklus, která byla nabídnuta uživatelům Healy v roce 2017. Její nejnovější verzí je Hluboký cyklus H, přičemž H znamená Harmonic. Využívá chráněný seznam harmonických frekvencí. Původní databáze frekvencí byly aktualizovány a zdokonaleny. Hluboký cyklus H zvyšuje přesnost původního celostního frekvenčního systému Hluboký cyklus na novou úroveň.

Výhody skupiny programů Hluboký cyklus H

Hluboký cyklus H (Harmonic) pro Healy je celostní systém pro všechny úrovně vaší existence Je určen k tomu, aby vám pomohl proudit společně s cykly ve vašem životě, podporovat změny a přizpůsobit se jim. Vše v přírodě a vesmíru se vyvíjí v cyklech. Vše je vzájemně propojené, příroda hledá harmonii na všech úrovních. Některé hlavní prvky musí být na svém místě, aby vzkvétaly a přizpůsobily se neustále se měnícímu a vyvíjejícímu vesmíru kolem nás i uvnitř nás.

pokračovat 

 


PŘÍRODNÍ CYKLUS - HEALY NATURAL CYCLE

Většina z nás dnes vede život, který se pohybuje příliš rychle, což způsobuje ztrátu přirozených rytmů člověka. Vše neustále potřebuje být rychlejší, dokonalejší a konformnější, než bylo včera, a někdy už nestíháme. Frekvence pro náš život je jediná šance čelit všem těmto výzvám a přivést naše životy zpět do harmonie s přírodními cykly a prouděním. Programy Healy Natural Cycle je jednoduchý nástroj pro všechny uživatele Healy, který pomáhá obnovit tuto harmonii - NATURAL CYCLE

 

                       

pokračovat 

picture
picture

SÍLA TŘÍ

Sada programových skupin IMF Healy, z nichž každá obsahuje tři programy. Zakládá se na starobylém systému tří přírodních energetických sil vyjádřených v bioenergiích ajurvédy. Tyto tři programy v každé skupině se vzájemně doplňují a posilují a vytvářejí silnou bioenergetickou synergii při střídavém používání. Jednoduše použijte první ze tří programů ve skupině v pondělí, druhý ve středu a třetí v pátek a zažijte bioenergetickou Sílu tří. Jsou navrženy pro 9-týdenní proces používání.

Skupina "Opětovné nabytí rovnováhy" je speciálně navržena pro použití v náročných časech, které z vás odčerpávají energii. Následují "Univerzální frekvence" a poté "Digitální ajurvéda", a společně vytvářejí synergii programu Síly tří.
Používejte každou programovou skupinu po dobu tří týdnů spolu s programy IMF Healy, které aktuálně používáte.

pokračovat 

SOUL CYCLE - CYKLUS DUŠE

Když zažijeme první tlukot srdce v matčině lůně, dostaneme se do stavu spojení se vším. Když se narodíme, zažíváme první oddělení našeho života, odloučení od matky. Pak v prvních měsících a letech života zažíváme oddělení mezi námi a vším kolem nás. Později zažijeme oddělení mezi tělem a myslí. Tímto způsobem se stále více oddělujeme od všeho, co nás obklopuje, a hromadíme na cestě různé blokády, strachy, traumata a přesvědčení, které se často projevují nenávistí, závistí a hněvem. Přesto se celý život nevědomě snažíme najít cestu zpět do spojení se vším okolo nás. Cyklus naší duše se nakonec uzavírá.

Každý člověk má své vlastní spektrum jedinečných frekvencí. Každý negativní vliv v našem životě zanechává v našem frekvenčním spektru malé či velké narušené rovnováhy. Programy Soul Cycle neboli cyklus duše jsou navrženy tak, aby znovu harmonizovaly tyto negativní frekvence a pomohly nám najít vnitřní mír, zbavit se svých strachů, pocítit se znovu spojeni se vším okolo nás, cítit lásku za všech okolností a tím nám umožnily plně rozvinout náš vnitřní potenciál.

Pokračovat

picture
picture

DIGITÁLNÍ NUTRIČNÍ SMĚSI
6 sekcí programů

Hledá živiny na podporu vaší vitality

  • Digital Nutrition Application (DNA) vybírá IMF programy na podporu harmonizace vašeho bioenergetického pole.
  • Vytváří seznamy potravin a receptů, které přirozeně obsahují složky, které odpovídají vašemu stravovacímu profilu.
  • Programy Healy DNA obsahují rezonanční frekvence pro jednotlivé vitaminy a minerály.
  • IMF programy pro 72 kombinací látek pro témata, jako jsou například vlasy, výkonnost, flexibilita atd.
  • Aplikace Healy Digital Nutrition App využívá HealAdvisor Cloud pro určení vašeho nutričního typu, pro identifikaci vašeho osobního stravovacího profilu a pro nalezení vhodného IMF programu pro harmonizaci vašeho bioenergetického pole.
  • Tvorba individualizovaných nákupních seznamů pro vhodné potravinové produkty.

Podrobně všechny sekce 

EXPERT PROGRAMY

ODBORNÉ PROGRAMY (individualizované frekvence mikroproudu) a související doporučené aplikace jsou na výhradní odpovědnost odborníka.

Renata Poláková pracuje od roku 2017 v Bratislavě jako TimeWaver konzultantka s přístroji TimeWaver MED (včetně modulu TW Byznys) a TW FREQUENCY.
Nabízí podporu těm, kteří aktivně využívají healy.

pokračovat
picture
picture

MAGHEALY

Pokud základní zařízení Healy (krabička) pomáhá harmonizovat člověka, zvíře nebo věc, tak MagHealy formuje - harmonizuje prostor. Toto je nesmírně důležité, protože naše tělo je ovlivněno prostorem, kde trávíme nejvíce času ve dne nebo v noci. Na základě kvality prostoru, ve kterém žijeme, závisí naše zdraví.

MagHealy je nový produkt vytvořený společností Healy World, který doplňuje základní úspěšné Healy zařízení. Část názvu „Mag“ znamená „magnetický“. Je založen na vědeckých principech a profesionální technologii TimeWaver, realizující vize Marcuse Schmiekeho - umožnit lidem žít zdravé, naplněné a vědomé životy prostřednictvím frekvencí a jejich pozitivního vlivu na organismus.

MagHealy se vyznačuje nejnovější technologií. Vyzařuje chytře navržené magnetické pole, dostatečně silné, když jsi blízko, ale když se vzdálíš o kousek dál, existuje silnější informační vazba prostřednictvím magnetického pole. Pole nemusí být nijak zvlášť silné, protože vás uvádí do rezonance s frekvencemi.

MagHealy manual    Prezentace MagHealy   MagHealy popis programů

Krásně, přehledně programy MagHealy

pokračovat

MAGHEALY MERIDIÁNY

Harmonizuj své meridiány a oživ svou pohodu!

Tradiční meridiány představují dvanáct základních energetických drah, které jsou důležité pro naši rovnováhu, pokud nejsou narušeny.

Narušení a zablokování složitého toku energie může vést k nepříjemným pocitům. Kouzlo se odehrává právě v těchto specifických bodech podél meridiánů.

Stimulací těchto bodů lze zásadně ovlivnit tok čchi a přiblížit se tak stavu rovnováhy a pohody.

12 meridiánů pro 12 holistických řešení

Uvolni svou vitalitu pomocí dynamického souboru 12 programů QAF pro MagHealy, pečlivě navržených pro každý z dvanácti hlavních meridiánů.

Obnov jejich rovnováhu a dodej svému životu nový elán a vitalitu.

Pokračovat              Modul meridiány MagHealy návod video   

picture
picture

SPECIÁLNÍ MODULY V REZONANČNÍ ANALÝZE HEALY

Rezonanční analýza obsahuje neuvěřitelné množsví možností navíc. Speciální moduly jsou umístěné do výběru v sekci pro skenování Vašeho těla nebo osoby, kterou máte ve Vašem zařízení zadanou.
Výhodou tohoto rozhraní je to, že nemusíte dlouho hloubat nad tím, co by Vám nejvíce pomohlo. Jednoduše si intuitivně vyberete konkrétní modul - třeba Homeopatika, a necháte systém sám, aby Vám seskenoval tělo a doporučil nejvhodnější homeopatikum. Můžete rovnou pustit program s doporučenými frekvencemi.

Látky důležité pro organismus - jde o soubor 76 látek, které můžeme tělu poskytnout - aminokyseliny a další potřebné látky.
Materia Medica - Homeopatika - soubor frekvenčních programů 42 druhů homeopatik.
Creative Homeopathy - Psyché - 347 homeopatik s koncentrací C200.
Aljašské elixíry z drahokamů - 48 těch nejlepších vybraných aljašských elixírů.
Austrálské květové esence - 68 nádherných květových esencí, kde jejich enregie a frekvence neuvěřitelně působí na psychiku člověka a harmonii.
Bachovy květové esence - velice známé a oblíbené "bachovky" - výběr z 39 druhů nás bude unášet nádhernými účinky.
Schüsslerovy soli - 27 solí, bez kterých náš organismus nemůže optimálně fungovat.

I-ťing - 64 programů, které Vám napoví, co momentálně prožíváte. Metoda házení třemi mincemi čínské filozofie, kde podle trigramů lze anylyzovat, co se Vám teď děje.


pokračovat 

PROGRAMY PRO ZVÍŘATA

Mnozí lidé považují svá zvířata za své nejlepší přátele. Pro své zvíře chceme vždy jen to nejlepší, chceme o něj pečovat a chránit jej. Ale v každodenním životě může být zvíře vystaveno mnoha negativním vlivům. Podmínky prostředí a známky stárnutí mohou zhoršit jeho výkon a vitalitu.

Programy Healy Animal pro zvířata jsou navrženy tak, aby harmonizovaly bioenergetické pole koní, psů, koček a dalších zvířat. Ve skutečnosti jsou aplikace mikroproudu u zvířat používány již desítky let. Na základě těchto zkušeností je do aplikace HealAdvisor zahrnuto 12 nejoblíbenějších programů individualizované frekvence mikroproudu (IMF) pro zvířata jako samostatný modul.

Abyste se mohli rozhodnout, který IMF program Healy je pro vaše zvíře vhodný, modul Animal Module HealAdvisor vás krok za krokem povede.

Modul HealAdvisor Animal Module dokáže harmonizovat bioenergetické pole vašeho zvířete jednoduchým, všestranným a celostním způsobem. Je navržen tak, aby uklidnil a dodal vnitřní sílu.

pokračovat

picture
picture

PROGRAMY HEALY HODINEK

Programy vytvořené hlavně pro vyhodnocení výsledků z denního sledování vašeho organismu za pomoci skenovacích hodinek HEALY WATCH. Zaměření programů je hlavně pro vybalancování zátěží, které zaznamenaly senzory za určitou dobu (den, týden,...) dle zadání v nastavení Healy Watch app.

pokračovat 

HEALY HODINKY - MERIDIÁNY

Programy vytvořené hlavně pro vyhodnocení výsledků z denního sledování vašeho organismu za pomoci skenovacích hodinek HEALY WATCH. Zaměření programů je hlavně pro vybalancování zátěží, které zaznamenaly senzory za určitou dobu (den, týden,..) podle toho, co zadáte v nastavení Healy Watch app. V této sekci jsou programy pro odstranění disbalance, vzniklé při různých zátěžích, a to na různých částech našeho těla.

pokračovat 

picture
picture

DIGITÁLNÍ VÝŽIVOVÉ PROGRAMY HEALY HODINEK

Tato skupina programů je totožná s programovou skupinou Healy Watch Programs, ale jedná se o doplnění Nutričních hodnot a jejich harmonizace v těle na základě výsledků z hodnot skenování našeho těla za pomocí senzoru na hodinkách Healy Watch.

pokračovat