Lékařsky schválený produkt

Analyzuje frekvence a harmonizuje

Smartphone aplikace

icon+420 733 444 111

iconinfo@healycesko.cz

Členská sekce

cs

CENY EDIC HEALY

Společnost Healy má několik variant přístroje - přístroj ve všech verzích je stejný, mění se jen jeho softwarové vybavení. Znamená to, že čím profesionálnější programové vybavení, tím víc programů a více speciálních doplňkových modulů v něm dostanete.


Přístroj dostanete v krabičce, kde najdete napájecí drát pro dobíjení baterie, kabely na propojení přístroje a řemínků, řemínky s elektrodami a přilepovací doplňky pro lokální použití. Při objednání si můžete ještě zaškrtnout políčko pro koupi klipsů na uši.

picture

   Mám zájem 

   Mám zájem

CENA EDICE MAGHEALY

Nemusíte se rozhodovat, kterou Healy si pořídíte, zda „klasické“ zařízení Healy nebo MagHealy. Měli byste mít obě! Jedno pracuje v bioenergetickém poli těla a druhé pracuje v prostoru kolem vás. Pracují spolu a vytvářejí cennou synergii. Můžete použít léčení pro konkrétní účel - harmonizaci bioenergetického pole určitého biologického systému nebo orgánu a zároveň  harmonizovat energii a pracovní prostor pomocí MagHealy.
Přesněji řečeno, máme tady dva kvantové senzory. Jeden v zařízení Healy, když ho máte na těle, a druhý uvnitř MagHealy, který máte položený na stole. Senzory jsou kvantově propojené nejen produkcí nezávislých frekvencí, ale spoluvytváří "frekvenční symfonii", docela jako orchestr. Zažijete úžasný synergický efekt, kdy jsou aktivní dvě frekvence zároveň vytvářející interference, a tím rozšiřují a posilují svoje individuální účinky.

                      4 MODULY V MAGHEALY     PROGRAMY           

Cena MagHealy Professional : 67 583 Kč bez DPH  / 81 775 Kč s DPH  
Cena MagHealy Classic        : 19 310 Kč bez DPH  / 23 365 Kč s DPH

Předplatné pro programové sekce k MagHealy Classic
ceník :    Předplatné MagHealy                                     MÁM ZÁJEM

picture