Lékařsky schválený produkt

Analyzuje frekvence a harmonizuje

Smartphone aplikace

icon+420 733 444 111

iconinfo@healycesko.cz

Členská sekce

cs

picture

ZÁKLADNÍ PŘÍSTROJ HEALY

Základem všeho v Healy je chytrá malá "krabička". Kromě mnoha součástek uvnitř také obsahuje kvantový krystal. Její základní funkcí je vysílání mikroproudu, frekvencí a díky krystalu propojení se se všudepřítomným informačním polem. Zní to fantasticky, ale tento malý zázrak dokáže nejenom vysílat co má, ale rovněž přijímat informace při skenování těla nebo prostředí. Software tyto informace dokáže vyhodnotit, navrhnout optimální řešení a poté řešení poslat tělu nebo prostředí.

Malá věcička do kapsy dokáže pomoci nejenom Vám, ale i všem členům Vaší rodiny. Je to malá zmenšenina profesionálního stolního zařízení TimeWaver - lékařského přístroje. Krabička spolupracuje přes bluetooth s chytrými mobilními zařízeními jako je mobilní telefon a tablet. Komunikují mezi sebou bez škodlivé wi-fi. Programy se mohou realizovat kontaktně nebo bezkontaktně.

Jak skutečně Healy pracuje                                     pokračovat

picture
picture

HEALY COIL - CÍVKA
Bezdrátová harmonizace bioenergetického pole

Teslův typ dvojité cívky je nové a jedinečné příslušenství Healy. Může nastat období, kdy se Vám stane používání kabelových elektrod nepohodlné. Tehdy můžete použít Healy Coil-cívku, která Vám umožní přenášet frekvence Healy bez kabelů.

Cívky založené na principu vln bez pole se v posledních letech hojně používají. Jsou také ideálním prostředkem pro bezdrátový přenos individuálních mikroproudových frekvenčních (IMF) programů Healy do bioenergetického pole (BEP).

Healy Coil není náhrada za kabelové elektrody. Kabelové elektrody se používají jak k ovlivňování bioenergetického pole, tak k aplikaci mikroproudu na fyzické tělo. Healy Coil lze použít pro programy Healy IMF. Důležité je si uvědomit, že Coil nepracuje s mikroproudem, který potřebuje pro svůj přenos dotykovou plochu na těle.

pokračovat

MAGHEALY HARDWARE

Pokud základní zařízení Healy (krabička) pomáhá harmonizovat člověka, zvíře nebo věc, tak MagHealy formuje - harmonizuje prostor. Toto je nesmírně důležité, protože naše tělo je ovlivněno prostorem, kde trávíme nejvíce času ve dne nebo v noci. Na základě kvality prostoru, ve kterém žijeme, závisí naše zdraví.

MagHealy je nový produkt vytvořený společností Healy World, který doplňuje základní úspěšné Healy zařízení. Část názvu „Mag“ znamená „magnetický“. Je založen na vědeckých principech a profesionální technologii TimeWaver, realizující vize Marcuse Schmiekeho - umožnit lidem žít zdravé, naplněné a vědomé životy prostřednictvím frekvencí a jejich pozitivního vlivu na organismus.

MagHealy se vyznačuje nejnovější technologií. Vyzařuje chytře navržené magnetické pole, dostatečně silné, když jsi blízko, ale když se vzdálíš o kousek dál, existuje silnější informační vazba prostřednictvím magnetického pole. Pole nemusí být nijak zvlášť silné, protože vás uvádí do rezonance s frekvencemi.

Prezentace MagHealy   MagHealy popis programů

MagHealy Meridian Modul

     pokračovat

picture
picture

HEALY WATCH - HODINKY
Healy Watch je digitální lifestylové nositelné zařízení, které měří parametry vašeho těla

Smart hodinky, které celý den monitorují vaše tělo a vyhodnocují zátěžové parametry. Po vyhodnocení je možné okamžitě spustit frekvenční programy, které vám nejvíce pomohou dostat své tělo, energii a mysl do rovnováhy nebo relaxace.

Díky aplikaci Healy Watch ve svém smartphonu můžete vidět výsledky v mnoha režimech - denní, týdenní, měsíční... Pokud si pořídíte aplikaci Healy Connector, systém vám sám doporučí nejlepší programy a je schopen vám vytvořit týdenní plán pro dosažení vaší pohody.

Součástí výsledků je i doporučení pro doplnění konkrétních nutričních hodnot. Pokud uznáte za vhodné, můžete použít doplnění potřebných látek za pomoci frekvenčních programů Healy Watch DN. Healy Watch DN programy

pokračovat

HEALY PŘÍSLUŠENSTVÍ

Společnost Healy nabízí doplňkové pomůcky

Pomůcky pro zvířata, tzv. Animal Kit - speciální řemínky pro upevnění Healy krabičky na tělo zvířete a programovou skupinu HealAdvisor Animal Modul.

Užitečným doplňkem je Cestovní pouzdro. Mnoho různých situací zažíváme na cestách a naše tělo na ně reaguje. Vrátit tělo, energii a mysl zpět do rovnováhy bývá někdy obtížné. Proto máme s sebou cestovní pouzdro s Healy a můžeme se nechat unášet klidem i v letadle nebo autobuse. Zároveň pro aktivnější lidi a sportovce je důležitá rychlá regenerace, kterou Healy může hned po výkonu poskytnout.

Nedílnou součástí Healy jsou náhradní řemínky, lepící elektrody a kabely s elektrodami na ucho.

Objednat si je můžete ze svého webshopu.

picture