Lékařsky schválený produkt

Analyzuje frekvence a harmonizuje

Smartphone aplikace

icon+420 733 444 111

iconinfo@healycesko.cz

Členská sekce

cs

HEALY NATURAL CYCLE - modul PŘIROZENÝ CYKLUS

Být v souladu s přírodními cykly...

Pro mnoho lidí je život dlouhá řeka. Neustále plyne a má směr, který sledujeme po celý život, i když musí protékat nejednou zatáčkou. Jako všechno v životě i naše řeka je ovlivněna vlnami a přílivy, fázemi Sluncem, Měsícem a Zemí. Dalo by se říci, že frekvence těchto nebeských těles určují naše tělo, naše emoce a možná i náš osud od okamžiku našeho narození.

Většina z nás dnes vede život, který se pohybuje příliš rychle, což způsobuje, že ztrácíme přirozený rytmus. Všechno musí být neustále rychlejší, dokonalejší a konformnější, než tomu bylo včera, a my už v určité chvíli nestíháme.

Naše tělo a naše mysl tyto konflikty cítí. Řada takzvaných „nemocí životního stylu“ je na denním pořádku, mnozí z nás jsou neustále nešťastní a nespokojení, vztahy často selhávají, rodiny se vzdalují.

Naší jedinou šancí, jak čelit všem těmto výzvám udržitelným způsobem, je zvládnout uvedení našich životů zpět do souladu s přírodními cykly a tokem. Nyní existuje jednoduchý nástroj pro všechny uživatele Healy, který nám pomůže obnovit tuto harmonii - programy Healy Natural Cycle.

Obsahují zcela nové frekvence, které vyvinul a sestavil Nuno Nina, vynálezce Healy Gold Cycle.

 

picture

V souladu s přírodou v pěti jednoduchých krocích:

  1. Určete svou polohu. Přírodní síly a jejich interakce závisí na tom, kde se na planetě nacházíte.
  2. Nastavte datum spuštění. Vhodnými výchozími body pro Healy Natural Cycle jsou slunovraty, rovnodennosti a střídání ročních období. Konec přirozeného cyklu musí být také k datu spuštění.
  3. Volba dne a času. S pomocí Natural Cycle a na základě vaší polohy určete přesné datum a čas začátku vašeho protokolu Natural Cycle.
  4. Určete fázi Měsíce. Měsíční fáze je důležitá pro přirozený cyklus. I s tím vám pomůže aplikace HealAdvisor, ve které je modul nainstalován.
  5. Určete správné frekvenční programy. Na základě údajů shromážděných aplikací HealAdvisor v krocích 1 až 4 nyní můžeme určit, který orgán je aktivní v orgánových hodinách ve vybranou denní dobu, a vybrat pro něj správný frekvenční program.
  6. VŠECHNY KROKY ALE AUTOMATICKY ZA VÁS VYŘEŠÍ PROGRAM NATURAL CYCLE V APLIKACI HEALADVISORE A POVEDE VÁS CELOU HARMONIZACÍ BEZ VÝPOČTŮ !!!

Důležitá informace : samozřejmě v noci nelze pouštět program který Vám doporučí systém. Řešením je pustit si program který je přesně o 12 hodin později ( do protivky v diagramu ), ale i s příslušným programem. Př. pokud mi vyšel program pro 3:00 - 5:00 ráno, pustím si místo něj program v 15:00 a to program 15:00 - 17:00 !!!
Vysvětlení proč to tak jde je ve videích od Nuno Nina.

Videonávod s českými titulky :  Natural Cycle postup spuštění

Vysvětlení a seznam PROGRAMŮ :  Natur Cycle PROGRAMY

 

Frekvence přirozeného cyklu se skládá ze dvou částí - 18 minut aktivace a 30 minut stabilizace.