Lékařsky schválený produkt

Analyzuje frekvence a harmonizuje

Smartphone aplikace

icon+420 733 444 111

iconinfo@healycesko.cz

Členská sekce

cs

 

BIOENERGETIC VITALIZATION APP
BIOENERGETICKÁ VITALIZACE

Každému člověky na světě roky přibývají. Jednou nadejde čas, kdy se naše mladícke "neplechy" začnou projevovat. No ale nic není tak vážné jak se zdá. Hodněkrát jsou to jenom špatné enrgoinformačné zápisy v buněčných membránach a to z důvodu, aby jsme to naše tělo už tak netrápili. IMF programy této aplikace jsou zaměřené na bioenergetickou vitalitu právě lidí, u kterých se už začínají ozývat bolístky z mládí.

Máme 12 speciálně navržených IMF programů Healy ve skupině programů „Bioenergetic Vitalization“ (programy Bioenergetická Vitalizace). Tyto programy jsou zaměřeny na řadu oblastí vašeho života, které mohou ovlivnit vaši vitalitu a energii, čímž poskytují mladistvou energii a celkovou podporu. Máme hned několk možností použití těchto dvanácti programů.

Prvním je použití v Healy Analyse, kde zvolíme rezonanční analýzu jenom pro programy Bioenergetic Vitalisation a výsledné programy necháme působit.

Druhou možností je kontaktní použití, kdy zvolíme v aplikaci Healy app některý konkrétní program a necháme ho působit přez řemínky s elektrodami.

Třetí možností je chytrý rádce v aplikaci HealAdvisor, kde zadáme daný problém a systém nám doporučí programy, nebo použijeme asistenta, kde si vybereme téma, které se hodí na naši zátěž. Výsledkem jsou zase doporučené programy, které si můžeme přímo z aplikace pustit. Tato aplikace umožňuje taky vytvoření plánu pro harmonizaci na několik dnů.

picture

Ovládání Bioenergetická Vitalizace :   BIOENERGETICKÁ VITALIZACE v HealAdvisor APP