Lékařsky schválený produkt

Analyzuje frekvence a harmonizuje

Smartphone aplikace

icon+420 733 444 111

iconinfo@healycesko.cz

Členská sekce

cs

HLOUBKOVÝ CYKLUS - DEEP CYCLE

IMF programy Hloubkový cyklus jsou denně využívány v Uno Vita - Klinik for Integrert Medisin (Klinika integrované medicíny) v norském Oslu a mnoho jejích klientů je používá i doma. MMF programy Hloubkový cyklus - Deep Cycle jsou variací a dalším rozvojem oblíbených MMF programů Zlatého cyklu - Gold Cycle od Nuno Niny a lze je s nimi výhodně kombinovat pro harmonizaci bioenergetického pole.
Vývoj IMF programů zaměřených na Hloubkový cyklus je výsledkem zkušeností Jana Fredrika Poleszynského z terapií s využitím mikroproudu od roku 2009 a je úzce navázán na integrativní myšlení Nuno Niny a jeho zlateých frekvencí.
IMF programy zaměřené na Hloubkový cyklus zaujímají zvláštní místo v rámci aplikací v bioenergetickém poli a obvykle jsou komplexnější než IMF programy Gold Cycle.

Podle zkušeností Jana Fredrika Poleszynského klienti během aplikací absolvují jisté cykly. Existují denní, týdenní a měsíční cykly, jakož i cykly spočívající v klasické aplikaci, např. energetická detoxikace, harmonizace důležitých orgánových systémů a práce na odhalení hlavních příčin. Na základě toho tedy může pomoci zjistit, v jakém „cyklu“ se právě nacházíte, a podle toho zvolit nejvhodnější program.

Stručný popis IMF programů zaměřených na Hloubkový cyklus. Nemusíte si tímto popisem připadat omezováni, neboť programy nabízejí celou řadu dalších možností na energetické úrovni.

 

 

 

picture

PRVNÍ APLIKACE - při první aplikaci se dostáváme k navázání spojení a získání citu pro frekvenční aplikace, aby se energicky stimulovaly ledviny a plíce, snížila se přecitlivělost a zvýšila rovnováha. Je vhodné vnímat dobrý pocit a nechat se obejmout.

DRUHÁ APLIKACE - u druhé aplikace pociťujeme, že naše cesta změny už začala. Ledviny a plíce se energeticky stimulují, je snížena přecitlivělost a rovnováha se i nadále zvyšuje.

TŘETÍ APLIKACE - třetí aplikaci pouštíme až jsme skutečně připraveni na intenzivnější změny. Je určen pro zrychlenou energetickou detoxikaci v ledvinách, plicích a srdci. Mocné vlny změn přichází.

DECH ŽIVOTA - můj dech odráží dech vesmíru. S plícemi a okolními orgány, včetně prsu a okolní tkáně, jsou spojeny energetické problémy spolu s pocity souvisejícími se slabostí a depresí. Program je určen pro plíce a všechna energetická utrpení v okolí. Zahrnuje také emoce a pocity spojené se slabostí a depresí.

VYMAZAT VŠE - vhodné jako následující krok po energetické detoxikaci - energetická podpora detoxikačních drah. Doporučuje se tento program zahrnout do sekvence aplikací, neboť jakékoliv uvolnění na jakékoliv úrovni systému následně vyžaduje detoxikaci. Pro uvolnění starých blokád z energetického těla a mysli. Mé tělo je čisté, cítím se v něm pohodlně.

TRÁVENÍ VŠE - doporučeno pro nerovnováhu v bioenergetickém poli trávení, které blokují další pokrok. Pro tento program lze použít lepicí elektrody. V takovém případě se umisťují na úroveň kotníku na přední stranu akupunkturního bodu. Akceptuji svoji minulost, trávím ji a integruji ji.

JÍT KE KOŘENŮM - používá se jen v případě, že energetické symptomy pominuly a energetický proces zotavení započal. Všechny klíčové energetické funkce by měly fungovat normálně. Nyní se budeme věnovat energetickým příčinám na mentální úrovni a emočním vzorcům. Tento program je vhodný na závěr, po skončení souboru jiných aplikací. Vyživuji své kořeny a rostu jako silný strom.

VOLNÝ PRŮTOK - energetická harmonizace bioenergetického pole oběhu. Je vhodné užívat po základní harmonizaci bioenergetického pole ledvin a plic i při celkové energetické ztuhlosti. Můj pohyb a krevní oběh jsou mocné.

OBNOVENÍ - vše je obnoveno, bolest je přechodná.

LEDVINY VŠE - ŽENY - harmonizovat bioenergetické pole ledvin a harmonizovat energetické procesy, které s ledvinami souvisejí podle tradiční čínské medicíny. Akupunkturní bod K5 nebo K6 (pod kotníkem na vnitřní straně nohy) je vhodný pro umístění elektrody. Body K5 a K6 (nebo SP6) se nacházejí poblíž tibiálního nervu, jenž může být rovněž nepřímo stimulován.

Podle Heringova zákona „všechno zlepšení probíhá zevnitř ven, od hlavy dolů, a v opačném pořadí, než v jakém se symptomy projevily.“
Nevyužívejte stimulaci bodů SP6 nebo K5-K6 v případě krvácení, což zahrnuje i menstruaci.

LEDVINY VŠE - MUŽI - harmonizovat bioenergetické pole ledvin a harmonizovat energetické procesy, které s ledvinami souvisejí podle tradiční čínské medicíny. Akupunkturní bod K5 nebo K6 (pod kotníkem na vnitřní straně nohy) je vhodný pro umístění elektrody. Body K5 a K6 (nebo SP6) se nacházejí poblíž tibiálního nervu, jenž může být rovněž nepřímo stimulován.

Podle Heringova zákona „všechno zlepšení probíhá zevnitř ven, od hlavy dolů, a v opačném pořadí, než v jakém se symptomy projevily.“

NAPROSTÉ ZTIŠENÍ - přispívá k vnitřnímu míru, emoční a duchovní rovnováze. Jsem spojen se vším.