Lékařsky schválený produkt

Analyzuje frekvence a harmonizuje

Smartphone aplikace

icon+420 733 444 111

iconinfo@healycesko.cz

Členská sekce

cs

picture


Informace o aplikacích do mobilních zařízení a informace o přídavných programových modulech

HEALY 2 APP - nová základní aplikace 
Healy 2 manual a podrobný popis programů      Přehled programů

Aplikace Healy využívá 144 000 "zlatých frekvencí", které byly vyvinuty portugalským ředitelem kliniky a výzkumným pracovníkem Nuno Ninem, který je aplikoval na tisíce klientů. Na základě zlatých frekvencí má aplikace Healy více než 100 programů individualizované mikroproudové frekvence (IMF), které tyto frekvence používají k harmonizaci bioenergetického pole. Aplikace Healy se nazývají „systémové programy“ a jejich názvy obsahují zkratku „syst.“.

Programy systémové frekvence v aplikaci Healy App fungují ve třech režimech označených jako „Realtime“, „Resonance“ a „Selection“.

Jakmile vyberete a spustíte konkrétní program, obvykle v prvním kroku je aktivován režim Realtime a aktuálně vhodná frekvence je analyzována v informačním poli pomocí kvantového senzoru a aplikována v reálném čase. Když se aplikace automaticky přepne do rezonančního režimu, určí se aktuální rezonanční frekvence a použijí se v reálném čase, dokud je tělo „nepotřebuje“. V režimu výběru jsou konkrétní frekvence analyzovány a aplikovány v reálném čase z fondu frekvencí konkrétně sestaveného pro program, který jste vybrali, dokud je tělo „nepotřebuje“.

pokračovat

picture
picture

MAGHEALY A HEALY 2 APP

Pokud základní zařízení Healy (krabička) pomáhá harmonizovat člověka, zvíře nebo věc, tak MagHealy formuje - harmonizuje prostor. Toto je nesmírně důležité, protože naše tělo je ovlivněno prostorem, kde trávíme nejvíce času ve dne nebo v noci. Na základě kvality prostoru, ve kterém žijeme, závisí naše zdraví.

MagHealy je nový produkt vytvořený společností Healy World, který doplňuje základní úspěšné Healy zařízení. Část názvu „Mag“ znamená „magnetický“. Je založen na vědeckých principech a profesionální technologii TimeWaver, realizující vize Marcuse Schmiekeho - umožnit lidem žít zdravé, naplněné a vědomé životy prostřednictvím frekvencí a jejich pozitivního vlivu na organismus.

MagHealy se vyznačuje nejnovější technologií. Vyzařuje chytře navržené magnetické pole, dostatečně silné, když jsi blízko, ale když se vzdálíš o kousek dál, existuje silnější informační vazba prostřednictvím magnetického pole. Pole nemusí být nijak zvlášť silné, protože vás uvádí do rezonance s frekvencemi.

MagHealy manual    Prezentace MagHealy   MagHealy popis programů

Krásně, přehledně programy MagHealy

pokračovat

HEALADVISOR ANALYSE APP 2 - aplikace ANALÝZA
HealAdvisor Analyse App 2 manuál CZ       Základy ovládání aplikace - video

Odborné vědomosti mnoha lidí z funkčnosti kvantového světa dopomohli Marcusovi Schmiekemu k vytvoření modulu, díky kterému můžeme za pomocí kvantového senzoru komunikovat s informačním polem na dálku.
Je to pro někoho nepředstavitelné, ale v dnešní době už věda chápe kupříkladu šamany. Prokazatelně dokázali léčit na dálku díky fotografii nebo předmětu člověka, který nebyl v pohodě. Dnes už víme, že každý z nás má jediněčný otisk sám sebe v kvantově informačním poli. Nikdo jiný takový otisk nemá. Ale i ten otisk je specifická osobní energie o určité frekvenci. Kvantový senzor od Marcuse a jeho týmu dokáže přes informační pole dotyčného analyzovat, vyhodnotit parametry a posléze zpět poslat harmonické energoinformace ke změně stavu k lepšímu. Healy Analyse funguje jako vysílačka. Naladí se na naše Já přes informační pole, naše tělo jí řekne, jak jsme na tom, a Healy posléze odešle harmonickou "melodii".

Healy Analyse je bezkontaktní modul pro používání Healy. Tento modul má všechny vlastnosti harmonizace, kromě oslovování těla mikroproudem, protože neexistuje u tohoto modulu dotyková platforma.

pokračovat

picture
picture

MAGHEALY MERIDIÁN MODUL

Kde se tradiční čínské znalosti setkávají s nejmodernější technologií Healy

Vítej na dalí úrovni pohody s HealAdvisor Analyse Meridian Module – tvé cestk dokonalé harmonii.
Prozkoumej transformaní cestu harmonizace meridián, slase s prastarou moudrostí a uvolni svj plnpotenciál. Meridian Module je tvm kompasem k ivotu v dokonalé rovnováze. Díky Meridian Module objev tajemství svch meridián, vyuij kvantovpotenciál a pijmi tok ivotní energie. Zaij vitalitu jako nikdy pedtím!

Podle tradiční čínské medicíny je životní energie (čchi) vedena drahami, tzv. meridiány. Podle této koncepce existuje dvanáct hlavních kanálů a každý meridián je přiřazen k funkčnímu okruhu (orgánovému systému). Příslušné akupunkturní body jsou tedy na meridiánech „navlečeny jako korálky“. Kromě toho akupunkturní body jsou vázány na orgány nebo jejich částí, které se aktivují stimulací s cílem pozitivně ovlivnit hojení či léčení daného orgánu.

Programy MagHealy QAF jsou navrženy podle tradičního čínského meridiánového systému pro harmonizaci bioenergetického pole jednotlivých meridiánů.

pokračovat       Modul meridiány MagHealy návod video   

HEAL ADVISOR APP - aplikace PORADCE

Aplikace nabízí několik velkých modulů a je na vás, který zvolíte. Poradce vás vede rozhodovacími okny až ke konkrétnímu výsledku. Kupříkladu Digital Nutrition modul se zeptá, zda jste vegan, frutarián nebo člověk, který jí všechno. V dalším okně se ptá na alergeny, které vás trápí, atd.

Nové moduly se sem dostávají stálým rozšiřováním databáze okruhů, kde může Healy systém pomoct. Je zde systém Healy Search, který se učí od vás. Napíšete jakou zátěž chcete řešit a pokud přímo v databázi není, systém pošle tuto diagnózu nebo problém specialistům do Healy, kteří doplní řešení do systému. Tím se dělá celosvětová databáze zátěží a tvoří se jejich řešení, a to v mnoha jazycích.

HealAdvisor app obsahuje moduly:

DIGITAL NUTRITION modul                 SEARCH modul             ANIMAL modul
BIOENERGETIC VITALISATION modul   NATURAL CYCLE modul

pokračovat

picture
picture

HEALY DIGITAL NUTRITION modul
DIGITÁLNÍ NUTRIČNÍ SMĚSI

V mobilních aplikacích máme mnoho programů na pomoc pro řešení různých zátěží a disharmonií orgánů. Samotná zátěž ale nemusí být přímou příčinou problému. Hodněkrát to je právě nedostatek nutričních látek které můžou velice ovlivňit naše zdraví, pohodu a rovnováhu.

Tak stejně jak máme programy pro kontaktní a bezkontaktní harmonizaci načeho těla a energie, tak stejně máme kontaktní a bezkontaktní doplňování nutričních živin.

Pro bezkontaktní použití nutričních rezonančních frekvencí používáme aplikaci Healy Analýza, kde můžeme zvolit analýzu našeho těla pro doplnění Digitálních Nutričních směsí, nebo Látek potřebných pro organizmus. V aplikaci Healy Analyza necháváme analyzovat stav našeho těla přez informační pole a pouštíme doporučené programy na základě výsledků systému přímo z aplikace.

Pro kontaktní přenos Digitálních Nutričních směsí používáme aplikaci Healy app a to za pomoci řemínků a elektrod. V této aplikaci určujeme my, kterou oblast potřebujeme nutričně podpořit.
Digitální nutriční směsy máte podrobně popsané v sekci Programy 2 Programové skupiny a programy DNA .

Pokud byste rádi použili hmotnou stravu na doplnění nutričních hodnot které vám systém doporučil, jednoduše zvolíte v aplikaci vytvoření seznamu potravin a systém vám přímo napíše, co potřebujete v obchodě koupit.

Ovládání Digital Nutrition programu :   DNA HealAdvisore    pokračovat 

 

HEALY SEARCH - modul VYHLEDÁVÁNÍ

Představte si možnosti a sílu tohoto modulu - celý svět tvoří, díky Healy, databázi řešení problémů. Kdekoli na světě, když člověk otevře vyhledávání a nenajde řešení ve formě IMF programů, systém dotaz zaznamená a za několik měsíců se řešení nabídne.

První možností vyhledávače je, že napíšete do okna pro vyhledání název problému, diagnózu a systém vám doporučí řešení. A to nejen na platformě harmonizace těla a energie, ale rovněž jako nutriční výživu pomocí Digital Nutrition modulu.

Druhá možnost je využití asistenta systému, kde si najdete téma, kterého se problém týká, a systém vám navrhne frekvenční programy.

Modul Healy Search obsahuje kolem 600 lékařských diagnóz. Nemyslíme tím, že byste nešli k lékaři, ale na základě jeho vyjádřené diagnózy můžete systémem Healy podpořit léčení daného problému.

Srdcem a mozkem systému HealAdvisor Search je odborná databáze. Popisuje složité vztahy mezi zdravím, čakrami, látkami, markery, meridiány, jídlem, emocemi, pohodou a orgány. Na základě rozsáhlé databáze dostanete doporučení IMF programů Healy pro téměř každý vyhledávací dotaz.

Ovládání Healy Search :   HEALY SEARCH v HealAdvisor APP

 

picture
picture

BIOENERGETIC VITALIZATION
- modul BIOENERGETICKÁ VITALIZACE

Každému člověku na světě roky přibývají. Jednou nadejde čas, kdy se naše mladícké "neplechy" začnou projevovat jako neduhy. No, ale nic není tak vážné, jak se zdá. Mnohokrát jsou to jen špatné energoinformační zápisy v buněčných membránách, které se v nich uložily, abychom naše tělo už tak netrápili. IMF programy jsou zaměřené na bioenergetickou vitalitu právě lidí pokročilejšího věku.

Ve skupině programů „Bioenergetic Vitalization“ je 12 speciálně navržených IMF programů Healy - (Programy Bioenergetická Vitalizace). Programy jsou zaměřeny na řadu oblastí života, které mohou ovlivnit vitalitu a energii, poskytují mladistvý elán a celkovou podporu.

Možnosti použití dvanácti programů:

První - použití v Healy Analyse, kde zvolíme rezonanční analýzu jen pro programy Bioenergetic Vitalization a výsledné programy necháme působit na dálku.

Druhá - kontaktní použití, kdy zvolíme v aplikaci Healy app některý konkrétní program a necháme ho působit přes řemínky s elektrodami.

Třetí - chytrý poradce v aplikaci HealAdvisor, kde zadáme daný problém a systém nám doporučí programy. Nebo použijete asistenta, kde si vyberete téma, které se hodí na vaši zátěž. Výsledkem jsou zase doporučené programy, které si můžeme přímo z aplikace pustit.

Modul umožňuje vytvoření plánu pro harmonizaci na několik dnů.

Ovládání Bioenergetická Vitalizace :   BIOENERGETICKÁ VITALIZACE v HealAdvisor APP

HEALY NATURAL CYCLE - modul PŘIROZENÝ CYKLUS

Být v souladu s přírodními cykly...

Pro mnoho lidí je život dlouhá řeka. Neustále plyne a má směr, který sledujeme po celý život, i když musí protékat nejednou zatáčkou. Jako všechno v životě i naše řeka je ovlivněna vlnami a přílivy, fázemi Sluncem, Měsícem a Zemí. Dalo by se říci, že frekvence těchto nebeských těles určují naše tělo, naše emoce a možná i náš osud od okamžiku našeho narození.

Většina z nás dnes vede život, který se pohybuje příliš rychle, což způsobuje, že ztrácíme přirozený rytmus. Všechno musí být neustále rychlejší, dokonalejší a konformnější, než tomu bylo včera, a my už v určité chvíli nestíháme.

Naše tělo a naše mysl tyto konflikty cítí. Řada takzvaných „nemocí životního stylu“ je na denním pořádku, mnozí z nás jsou neustále nešťastní a nespokojení, vztahy často selhávají, rodiny se vzdalují.

Naší jedinou šancí, jak čelit všem těmto výzvám udržitelným způsobem, je zvládnout uvedení našich životů zpět do souladu s přírodními cykly a tokem. Nyní existuje jednoduchý nástroj pro všechny uživatele Healy, který nám pomůže obnovit tuto harmonii - programy Healy Natural Cycle.

Obsahují zcela nové frekvence, které vyvinul a sestavil Nuno Nina, vynálezce Healy Gold Cycle.

pokračovat 

picture
picture

HEALY WATCH APP - aplikace HODINKY

Aplikace Healy Watch funguje jako základní vybavení pro zobrazování výsledků zaznamenaných senzorem na spodní části hodinek Healy. Díky aplikaci Healy Watch ve svém smartphonu můžete vidět výsledky v mnoha režimech - denní, týdenní, měsíční ....
Doplňkovým modulem do této aplikace je programové rozhraní Healy Connector, které vám vyhodnotí výsledky, a to s detaily pro přímé spuštění harmonizačních programů Healy. Hodinky Healy Watch  za pomoci tohoto modulu měří a vyhodnocují, které individuální programy Healy s frekvencí mikroproudu (IMF) jsou pro vás nejvhodnější v daném okamžiku. Tento modul dokáže analyzovat naměřená data a najít frekvence, které vám pomáhají relaxovat, snižovat stres a podporovat vaše fitness cíle.

Healy Watch má tři skupiny programů: 

První skupina je pro eliminaci reakcí našeho celodenního působení vzhledem na typ zátěže, kterou naše tělo absolvovalo.   Healy Watch programy
Druhá skupina má podobné zaměření, ale pomáhá řešit zátěže po energetických drahách - meridiánech. Důvodem je fakt, že nás může bolet tělo na místě, které není místem vzniku disharmonie. Healy Watch Meridiány programy
Třetí skupinou Healy Watch jsou programy pro doplnění nutričních hodnot vzhledem na výsledky měření. Healy Watch DNA programy

pokračovat 

SPECIÁLNÍ MODULY V REZONANČNÍ ANALÝZE HEALY

Rezonanční analýza obsahuje neuvěřitelné množsví možností navíc. Speciální moduly jsou umístěné do výběru v sekci pro skenování Vašeho těla nebo osoby, kterou máte ve Vašem zařízení zadanou.
Výhodou tohoto rozhraní je to, že nemusíte dlouho hloubat nad tím, co by Vám nejvíce pomohlo. Jednoduše si intuitivně vyberete konkrétní modul - třeba Homeopatika, a necháte systém sám, aby Vám seskenoval tělo a doporučil nejvhodnější homeopatikum. Můžete rovnou pustit program s doporučenými frekvencemi.

Látky důležité pro organismus - jde o soubor 76 látek, které můžeme tělu poskytnout - aminokyseliny a další potřebné látky.
Materia Medica - Homeopatika - soubor frekvenčních programů 42 druhů homeopatik.
Creative Homeopathy - Psyché - 347 homeopatik s koncentrací C200.
Aljašské elixíry z drahokamů - 48 těch nejlepších vybraných aljašských elixírů.
Austrálské květové esence - 68 nádherných květových esencí, kde jejich enregie a frekvence neuvěřitelně působí na psychiku člověka a harmonii.
Bachovy květové esence - velice známé a oblíbené "bachovky" - výběr z 39 druhů nás bude unášet nádhernými účinky.
Schüsslerovy soli - 27 solí, bez kterých náš organismus nemůže optimálně fungovat.

I-ťing - 64 programů, které Vám napoví, co momentálně prožíváte. Metoda házení třemi mincemi čínské filozofie, kde podle trigramů lze anylyzovat, co se Vám teď děje.


pokračovat 

picture
picture

SOUL CYCLE - CYKLUS DUŠE - modul

Když zažijeme první tlukot srdce v matčině lůně, dostaneme se do stavu spojení se vším. Když se narodíme, zažíváme první oddělení našeho života, odloučení od matky. Pak v prvních měsících a letech života zažíváme oddělení mezi námi a vším kolem nás. Později zažijeme oddělení mezi tělem a myslí. Tímto způsobem se stále více oddělujeme od všeho, co nás obklopuje, a hromadíme na cestě různé blokády, strachy, traumata a přesvědčení, které se často projevují nenávistí, závistí a hněvem. Přesto se celý život nevědomě snažíme najít cestu zpět do spojení se vším okolo nás. Cyklus naší duše se nakonec uzavírá.

Každý člověk má své vlastní spektrum jedinečných frekvencí. Každý negativní vliv v našem životě zanechává v našem frekvenčním spektru malé či velké narušené rovnováhy. Programy Soul Cycle neboli cyklus duše jsou navrženy tak, aby znovu harmonizovaly tyto negativní frekvence a pomohly nám najít vnitřní mír, zbavit se svých strachů, pocítit se znovu spojeni se vším okolo nás, cítit lásku za všech okolností a tím nám umožnily plně rozvinout náš vnitřní potenciál.

POKRAČOVAT         SOUL CYCLE - CYKLUS DUŠE

HEALY ANIMALS - modul pro ZVÍŘATA

Mnozí lidé považují svá zvířata za své nejlepší přátele. Pro svého zvířecího miláčka chceme vždy jen to nejlepší, chceme o něj pečovat a chránit ho. V každodenním životě může být zvíře vystaveno mnoha negativním vlivům. Podmínky prostředí a známky stárnutí mohou zhoršit jeho výkon a vitalitu.

Programy Healy Animals pro zvířata jsou navrženy tak, aby harmonizovaly bioenergetické pole koní, psů, koček a dalších zvířat. Ve skutečnosti jsou aplikace mikroproudu u zvířat používány již desítky let. Na základě těchto zkušeností bylo do aplikace HealAdvisor zahrnuto 12 nejoblíbenějších programů individualizované frekvence mikroproudu (IMF) pro zvířata jako samostatný modul.

Abyste se mohli rozhodnout, který IMF program Healy je pro vaše zvíře vhodný, Animal Module HealAdvisor vás krok za krokem povede.

HealAdvisor Animal Module dokáže harmonizovat bioenergetické pole vašeho zvířete jednoduchým, všestranným a celostním způsobem. Je navržen tak, aby uklidnil a dodal vnitřní sílu.

picture