Lékařsky schválený produkt

Analyzuje frekvence a harmonizuje

Smartphone aplikace

icon+420 733 444 111

iconinfo@healycesko.cz

Členská sekce

cs

Frekvenční terapie - kvantová terapie

Frekvenční terapie je naprosto geniální fyzikální a pro tělo čistá metoda. Tak jak postupuje věda v chápání funkčnosti našeho těla, stejně tak začínáme chápat jak funguje matérie - hmota. Najednou se vše točí kolem moderního názvu kvantová fyzika. Ale celkem právem, protože právě ona se dotýká chápání nejen světa, ale i našeho zdraví.

Frekvenční terapie je oproštěná od jakýchkoliv vedlejších a nežádoucích účinků na naše zdraví, či tkáně, což nemůžeme říci téměř o žádném léku. V čem tedy terapie spočívá? Celý vesmír a každá jeho část je vlastně škála různých frekvencí. Proto už před stovky let tibetští mnichové věděli, že prvotní je zvuk.

Velké dávné zjištění se mnohokrát potvrdilo. Hmota je jenom energie o určité frekvenci. Prakticky hmota neexistuje. Naše buňky jsou také jen energie různé hustoty a každá má specifickou frekvenci. Každý orgán má specifickou frekvenci. Ale když onemocníme, frekvence napadeného orgánu je jiná. Stimulací tou správnou frekvencí a mikroproudem dosahujeme obnovení metabolického procesu buněk a nastolení harmonického stavu. Je to jako když ladíte piáno. Pokud jedna struna hraje falešně, celé piáno zní disharmonicky.

picture

 

                           

  Frekvence Healy a Vy                           Nejpoužívanější frekvenční programy                                  16 skupin programů   

 

Naše malá krabička, díky kvantovému rozhraní, dokáže kontaktně či bezkontakně doručit, na skenem vyhodnocené místo, frekvenci, která vyladí dané místo na "hraní nádherné symfonie" společně s ostatními orgány.

Frekvence lze aplikovat na akutní nebo časté nemoci u Vás, Vašich dětí nebo jiných rodinných příslušníků (včetně domácích mazlíčků).

Podívejte se, čeho se dá dosáhnout pouhou frekvencí. Pán u videa je samotný majitel společnosti Healy :

        nebo      

NASTAVENÍ AUTOMATICKÝCH CZ TITULKŮ NA YOUTUBE


Představte si že sůl ve videu je orgán.

Když je sůl disharmonicky rozhozena na frekvenční plotýnce, jde o poškozený orgán.
Frekvencí ho ale můžeme vyladit na krásný harmonický "obraz", stejně jak na videu.

VĚDECKÝ ZÁKLAD     CENY A SLEVY     EDICE HEALY     MÁM ZÁJEM