Lékařsky schválený produkt

Analyzuje frekvence a harmonizuje

Smartphone aplikace

icon+420 733 444 111

iconinfo@healycesko.cz

Členská sekce

cs

picture


Abyste si koupili pouze to, co skutečně potřebujete, programy Individualized Microcurrent Frequency (IMF) zařízení Healy jsou uspořádány do různých skupin programů, jež pokrývají různé aspekty harmonizace vašeho bioenergetického pole. Každá skupina programů obsahuje řadu programů IMF zařízení Healy pro konkrétní oblast použití, např. „Krása” nebo „Zaměstnání”. Programy IMF zařízení Healy vás podporují již po 20-minutové aplikaci – bez ohledu na to, kde jste, ať už během sportu nebo volného času, v práci, doma nebo na cestách.
Stránka s odbornými programy obsahuje programy, které Vám na míru mohou poskytnout profesionální terapeuti Healy (programy se dokupují).
Modul HealAdvisor Search je přidán ke každé zakoupené edici v průběhu prvního týdne, a to bezplatně.
Podle počtu Programových skupin, které si chcete objednat, máme 5 edic Healy.
Hardware - zařízení je ve všech edicích stejné.

EDICE HEALY - KATALOG : 5 EDIC HEALY

HEALY PROFESSIONAL

Edice obsahuje všechny programové skupiny z následujících edic + dalších 5 speciálních programových skupin. Je zaměřená nejen na komplexní použití v rodinách, ale i na profesionální používání lékařům, terapeutům, trenérům, koučům, učitelům, masérům, spirituálním skupinám,...

Má v sobě neuvěřitelné množství možností použití. Obsahuje DNA - digital nutrition modul v podobě programových skupin a programů i pro kontaktní použití v aplikaci Healy app jako Digitální Nutriční směsi.
Pro lidi vyššího věku velice atraktivní skupina programů - Bioenergetická vitalizace.
Další programovou skupinou je Bioenergetická obrana, která není v žádné z předešlých edic - důležitá skupina pro ochranu před různými vnějšími vlivy z prostředí.

Profesionální využívání Healy znamená určitě pochopení, že Healy Coil - Teslova cívka, doplňuje komplexnost v používání Healy. Doporučujeme zakoupit s Healy Professional.

Cena : 80 446 Kč bez DPH  / 97 340 Kč s DPH
                                                                                              MÁM ZÁJEM

picture
picture

HEALY RESONANCE PLUS

Edice obsahuje všechny programové skupiny z předešlých edic + dalších 5 programových skupin. Kompletní modul Analýza. Hloubkový cyklus H je mimořádný produkt v této verzi přístroje Healy. Bezkontaktní stimulaci našeho těla dosáhneme pomocí doplňku Healy Coil - Teslova cívka.Cena : 50 326 Kč bez DPH  / 60 895 Kč s DPH                                        MÁM ZÁJEM
 

HEALY RESONANCE

Edice obsahuje všechny programové skupiny z edice Healy Holistic + dalších 6 programových skupin. V této verzi Healy přichází modul HealAdvisore Analyse Resonance, který poskytuje možnost skenování našeho těla a výsledky aplikovat na dálku. Bezkontaktní stimulaci našeho těla dosáhneme pomocí doplňku Healy Coil - Teslova cívka.Cena : 30 149 Kč bez DPH  / 36 480 Kč s DPH                                        MÁM ZÁJEM
 
picture
picture

HEALY HOLISTIC

Edice obsahuje všechny programové skupiny z edice Healy Gold + dalších 5 programových skupin. Bezkontaktní stimulaci našeho těla dosáhneme pomocí doplňku Healy Coil - Teslova cívka.Cena : 20 202 Kč bez DPH  / 24 445 Kč s DPH                                 MÁM ZÁJEM

Gold Cycle - Zlatý cyklus    Bioenergetická podpora  Program I - Chronická bolest
HealAdvisore Search modul     Bioen. harmonie 1     Bioen. harmonie 2
Duševní rovnováha                 Meridiány 1               Meridiány 2

HEALY GOLD

Edice se zaměřuje na programovou skupinu "zlatých frekvencí" od Nuno Niny - "Gold Cycle" pro harmonizaci bioenergetického pole těla.

Navíc obsahuje 3 programové skupiny a vyhledávací modul HealAdvisor Search. Bezkontaktní stimulaci našeho těla dosáhneme pomocí doplňku Healy Coil - Teslova cívka. Cena : 10 066 Kč bez DPH  / 12 180 Kč s DPH              MÁM ZÁJEM

 Gold Cycle - Zlatý cyklus            Bioenergetická podpora  
 Program I - Chronická bolest      HealAdvisore Search modul
picture
picture

HEALY LÉKAŘSKÁ EDICE

Lékařská edice Healy obsahuje zařízení Healy a aplikaci Healy s následujícími 7 programy:

S touto edicí není možné upgradovat nebo si předplatit další programové skupiny a moduly.
V Evropské unii je Healy zdravotní pomůcka pro zvládání bolesti při chronických bolestech, fibromyalgii, bolesti kostí a migréně. Zároveň funguje jako podpůrná léčba duševních onemocnění, jako jsou deprese, úzkost a související poruchy spánku.

Cena : 10 066 Kč bez DPH  / 12 180 Kč s DPH                                MÁM ZÁJEM
 Programy lékařské edice

MAGHEALY EDICE

Nemusíte se rozhodovat, kterou Healy si pořídíte, zda „klasické“ zařízení Healy nebo MagHealy. Měli byste mít obě! Jedno pracuje v bioenergetickém poli těla a druhé pracuje v prostoru kolem vás. Pracují spolu a vytvářejí cennou synergii. Můžete použít léčení pro konkrétní účel - harmonizaci bioenergetického pole určitého biologického systému nebo orgánu a zároveň  harmonizovat energii a pracovní prostor pomocí MagHealy.
Přesněji řečeno, máme tady dva kvantové senzory. Jeden v zařízení Healy, když ho máte na těle, a druhý uvnitř MagHealy, který máte položený na stole. Senzory jsou kvantově propojené nejen produkcí nezávislých frekvencí, ale spoluvytváří "frekvenční symfonii", docela jako orchestr. Zažijete úžasný synergický efekt, kdy jsou aktivní dvě frekvence zároveň vytvářející interference, a tím rozšiřují a posilují svoje individuální účinky.
        

Cena MagHealy Professional : 67 583 Kč bez DPH  / 81 775 Kč s DPH  
Cena MagHealy Classic        : 19 310 Kč bez DPH  / 23 365 Kč s DPH

Předplatné pro programové sekce k MagHealy Classic
ceník : Předplatné MagHealy

Prezentace MagHealy   MagHealy popis programů

MagHealy Meridian Modul

PROGRAMY        MÁM ZÁJEM

 

picture