Lékařsky schválený produkt

Analyzuje frekvence a harmonizuje

Smartphone aplikace

icon+420 733 444 111

iconinfo@healycesko.cz

Členská sekce

cs

HISTORIE HEALY

Marcus Schmieke, narozený v roce 1966, je vynálezce a vývojář Healy. Mnoho let Marcus přemýšlel o tom, jak umožnit všem lidem jednoduše využívat technologii frekvencí v kompaktním a jednoduchém provedení.

Měl na mysli zařízení, které by mohli všichni používat každý den, něco kompaktního, jednoduchého a praktického. Drobného společníka, který by dohlížel na naši pohodu.

Předcházelo tomu jeho stolní zařízení Time Waver.

Na základě prací Burkharda Heima, ruského fyzika Nikolaia Kozyreva a jiných vědců vyvinul Marcus Schmiecke v roce 2007 první systém TimeWaver, čímž poprvně uvedl technologii informačného pole do praxe.

     Time Waver  

picture

Marcus ale nezůstal v myšlenkách jenom u stolního zařízení. Jeho obrovská touha poskytnout systém Time Waver do každé domácnosti, v podobě malého zařízení, byla korunována v roce 2018 vyrobením první krabičky s kvantovým senzorem, který spolupracuje s chytrým telefonem nebo tabletem ve smyslu aplikací s mnoha frekvenčními programy. Kvantový senzor napomáhá komunikaci s informačním polem a zkvalitňuje tak procesy harmonizace hmotného i nehmotného těla. Díky senzoru můžeme používat harmonizaci kontaktně i bezkontaktně.