Lékařsky schválený produkt

Analyzuje frekvence a harmonizuje

Smartphone aplikace

icon+420 733 444 111

iconinfo@healycesko.cz

Členská sekce

cs

SOUL CYCLE - CYKLUS DUŠE - modul

Když zažijeme první tlukot srdce v matčině lůně, dostaneme se do stavu spojení se vším. Když se narodíme, zažíváme první oddělení našeho života, odloučení od matky. Pak v prvních měsících a letech života zažíváme oddělení mezi námi a vším kolem nás. Později zažijeme oddělení mezi tělem a myslí. Tímto způsobem se stále více oddělujeme od všeho, co nás obklopuje, a hromadíme na cestě různé blokády, strachy, traumata a přesvědčení, které se často projevují nenávistí, závistí a hněvem. Přesto se celý život nevědomě snažíme najít cestu zpět do spojení se vším okolo nás. Cyklus naší duše se nakonec uzavírá.

Každý člověk má své vlastní spektrum jedinečných frekvencí. Každý negativní vliv v našem životě zanechává v našem frekvenčním spektru malé či velké narušené rovnováhy. Programy Soul Cycle neboli Cyklus Duše jsou navrženy tak, aby znovu harmonizovaly tyto negativní frekvence a pomohly nám najít vnitřní mír, zbavit se svých strachů, pocítit se znovu spojeni se vším okolo nás, cítit lásku za všech okolností, a tím nám umožnily plně rozvinout náš vnitřní potenciál.

  CYKLUS DUŠE video        Popis programů Cyklus Duše

picture


Programovou skupinu Soul Cycle vytvořila Martina Kondritz, profesionální uživatelka TimeWaver Frequency s vlastní praxí a dlouholetými zkušenostmi. Je spoluzakladatelkou profesního sdružení „Gesellschaft für Bio-Elektro-Therapie e.V." (Společnost pro bio-elektroterapii) a lektorkou na TimeWaver Academy v oboru frekvenční terapie. Její přístup je založen na hlubokých znalostech využití frekvencí k podpoře osobní integrace a obnovení pocitu propojení se sebou samým a s přírodou.


ČAKRY A PROGRAMY CYKLUS DUŠE :

KOŘENOVÁ ČAKRA SAKRÁLNÍ ČAKRA

ČAKRA SOLAR PLEXUS SRDEČNÍ ČAKRA

KRČNÍ ČAKRA ČAKRA TŘETÍ OKO

KORUNNÍ ČAKRA