Lékařsky schválený produkt

Analyzuje frekvence a harmonizuje

Smartphone aplikace

icon+420 733 444 111

iconinfo@healycesko.cz

Členská sekce

cs

picture

PRODEJ NOVÝCH NEROZBALENÝCH PRODUKTŮ S VÝRAZNOU SLEVOU

- HEALY PROFESSIONAL 2023

Cena jen 2222 - plná cena 4033  s DPH 

podrobnosti

picture
picture

 VÝHODNÉ AKCE HEALY - ZÁŘÍ 2023

1. SLEVA 35% na 3 edice - 1.-30.9.2023

2. SLEVA 60% na upgrady všech edicí - 12.-30.9.2023

3. SLEVA 50% na Healy Resonance Plus + Animal balíček ZDARMA - 12.-30.9.2023

4. DATABÁZE "OSOBNÍ RŮST" - sleva 60% - 1.-30.9.2023

5. MAGHEALY CLASSIC + další 3 programy na 1 měsíc ZDARMA - 1.-18.9.2023

6. MAGHEALY CLASSIC + předplatné všech programů na 12 měsíců + DÁRKY "CÍVKA" + "CESTOVNÍ OBAL" - 1.-18.9.2023

7. ČTVRTLETNÍ PŘÍLEŽITOST - ODMĚNA až 1000 € - 1.7.-30.9.2023

pokračovat

 

 

 

 

CENY EDIC HEALY

Společnost Healy má několik variant přístroje - přístroj ve všech verzích je stejný, mění se jen jeho softwarové vybavení. Znamená to, že čím profesionálnější programové vybavení, tím víc programů a více speciálních doplňkových modulů v něm dostanete.
Přístroj dostanete v krabičce, kde najdete napájecí drát pro dobíjení baterie, kabely na propojení přístroje a řemínků, řemínky s elektrodami a přilepovací doplňky pro lokální použití. Při objednání si můžete ještě zaškrtnout políčko pro koupi klipsů na uši.

V této sekci najdete taky cenu MagHealy.

pokračovat 

 

picture
picture

CENY SKUPIN PROGRAMŮ

Pokud si koupíte nižší verzi Healy jak Healy Professional, nemusíte litovat, že Vám chybí nějaká skupina programů. Tyto skupiny si můžete u společnosti Healy jednotlivě dokoupit. Chybí Vám třeba skupina Učení? Tak nemusíte kupovat celý upgrade na vyšší verzi! Dokupte se jen programovou skupinu a můžete své oblíbené programy používat.

Pozor ale na to, že takto dokoupená skupina je ve formě měsíčního nájemného! Pokud byste danou skupinu programů chtěli na celý život bez nájemného, museli byste si Vaše zařízení upgradovat na vyšší verzi.

Programová skupina s jednorázovou platbou na celý život - The power of three - Síla tří je skupina, která nemá měsíční nájem. Dejte tedy pozor při nákupu typu edice a programů.

  pokračovat

CENY PŘÍDAVNÝCH ZAŘÍZENÍ HEALY

Významnou roli hraje ve společnosti Healy skupina produktů - přídavných zařízení, které rozšiřují schopnosti a funkčnost samotného systému. Jsou to zařízení, která doplňují svojí funkčností mezeru k celostnímu působení na člověka. Kupříkladu Healy Coil je jižž nezbytnou součástí Healy. Bezkontaktně pracuje s frekvencemi a hlavně s energii nuloveho bodu. HEALY COIL

Pro aktivní lidi, a ty, co chtějí vědět o sobě víc, má společnost Healy hodinky Watch se senzorem pro celodenní vyhodnocení zátěží pro tělo a zpětnou harmonizaci. HEALY HODINKY 

Pokračovat

picture
picture

CENY MODULŮ APLIKACÍ

Moduly aplikací jsou na těchto stránkach podrobně popsané - moduly aplikací. Jde o různé speciální skupiny programů. Stejně jak u dokupování jednotlivých programových skupin, můžete si i zde dokoupit celý modul namísto toho, abyste si museli koupit celý upgrade na vyšší verzi Healy.

Kupříkladu HealAdvisore Digital Nutrition modul má 6 programových skupin. Dokupování skupin by bylo kontraproduktivní, a tak je zde možnost zakoupení celého modulu Digitální nutriční výživy. Podobně je to i s dalšími moduly.

Stejně jak u dokupování programových skupin je zapotřebí dát pozor na to, že některé moduly se kupují jednorázovou platbou, ale jiné moduly aplikací mají formu měsíčních poplatků!

pokračovat

CENY UPGRADŮ EDICÍ

Někdy se stává že právě teď namáme obnos aby jsme si mohli pořídit tu nejvyšší verzi - edici přístroje Healy. Nevadí. Právě proto máme ve společnosti možnost dokoupení upgradů, kde můžeme doplatit jenom rozdíl mezi verzemi edicí. Taky si ale můžeme koupit nižší verzi a s dobrými zkušenostmi přístroj někomu doporučit. Za odměnu, kterou dostaneme od společnosti Healy se můžeme dostat až do momentu, kdy budeme mít doma Healy Professional.

pokračovat 

picture
picture

CENY PŘÍSLUŠENSTVÍ HEALY

Společnost Healy nabízí nejen náhradní sortiment, ale i doplňkový materiál, třeba pro zvířata.
Konkrétně pro zvířata, tzv. Animal Kit , jsou to speciální řemínky pro upevnění Healy krabičky na tělo zvířete a další potřebné doplňky.

Užitečným doplňkem je Cestovní pouzdro. Mnoho různých situací zažíváme na cestách a naše tělo na ně reaguje. Vrátit tělo, energii a mysl zpět do rovnováhy bývá někdy obtížné. Proto máme s sebou cestovní pouzdro s Healy a můžeme se nechat unášet klidem i v letadle nebo autobuse. Zároveň pro aktivnější lidi a sportovce je důležitá rychlá regenerace, kterou Healy může hned po výkonu poskytnout.

Nedílnou součástí Healy jsou náhradní řemínky, lepící elektrody a kabely s elektrodami na ucho.

Vše si můžete objednat ze svého webshopu.

  pokračovat