Lékařsky schválený produkt

Analyzuje frekvence a harmonizuje

Smartphone aplikace

icon+420 733 444 111

iconinfo@healycesko.cz

Členská sekce

cs

picture

VÝHODNÉ AKCE HEALY - ČERVENEC 2024

0. SLEVA 60% Healy Professional + MagHealy Professional - 13.-19.7.2024

1. SLEVA 35-40% na 3 edice HEALY + SLEVA 50% na cívku - 1.7.-31.7.2024

2. SLEVA 50% na MagHealy Professional + ZDARMA modul Meridián - 1.7.-31.7.2024

3. NOVÁ EDICE OBSIDIAN ZDARMA - 1.7.-31.7.2024

4. BUSINESS SUITE - 3 měsíce ZDARMA - 1.7.-31.7.2024

5. TABULKA S AKČNÍMI CENAMI - 1.7.-31.7.2024

pokračovat             AKTUÁLNÍ CENÍK VŠECH PRODUKTŮ

picture
picture

 

1/ PRODEJ NOVÝCH NEROZBALENÝCH PŘÍSTROJŮ HEALY
- MAGHEALY PROFESSIONAL 2024

Cena jen 40 000 - plná cena  81 775 Kč s DPH 

podrobnosti                     kontakt pro koupi 

- HEALY PROFESSIONAL 2024

Cena jen  45 000 - plná cena  97 340 Kč s DPH

podrobnosti                   kontakt pro koupi 

 

2/ PRODEJ NEPOUŽITÝCH PŘÍSTROJŮ HEALY
- HEALY PROFESSIONAL 2022

Cena jen  25 000 Kč - plná cena  97 340 Kč s DPH   

podrobnosti                   kontakt pro koupi     

CENY EDIC HEALY

Společnost Healy má několik variant přístroje - přístroj ve všech verzích je stejný, mění se jen jeho softwarové vybavení. Znamená to, že čím profesionálnější programové vybavení, tím víc programů a více speciálních doplňkových modulů v něm dostanete.
Přístroj dostanete v krabičce, kde najdete napájecí drát pro dobíjení baterie, kabely na propojení přístroje a řemínků, řemínky s elektrodami a přilepovací doplňky pro lokální použití. Při objednání si můžete ještě zaškrtnout políčko pro koupi klipsů na uši.

V této sekci najdete taky cenu MagHealy.

pokračovat 

 

picture
picture

CENY SKUPIN PROGRAMŮ

Pokud si koupíte nižší verzi Healy jak Healy Professional, nemusíte litovat, že Vám chybí nějaká skupina programů. Tyto skupiny si můžete u společnosti Healy jednotlivě dokoupit. Chybí Vám třeba skupina Učení? Tak nemusíte kupovat celý upgrade na vyšší verzi! Dokupte se jen programovou skupinu a můžete své oblíbené programy používat.

Pozor ale na to, že takto dokoupená skupina je ve formě měsíčního nájemného! Pokud byste danou skupinu programů chtěli na celý život bez nájemného, museli byste si Vaše zařízení upgradovat na vyšší verzi.

Programová skupina s jednorázovou platbou na celý život - The power of three - Síla tří je skupina, která nemá měsíční nájem. Dejte tedy pozor při nákupu typu edice a programů.

  pokračovat

Aplikace HealAdvisor Analyse 2
Poplatek a předplatné

Healy synchronizuje data s HealAdvisor Cloud rozhraním. Pro lidi kteří mají hodně klientů, nabízí rozhraní větší úložný prostor, který můžete využívat za poplatek.
Data pro rodinu 6 uložených lidí se synchronizují a ukládají zdarma.

Plán Professional můžete získat na 6 měsíců zdarma, pokud si pořídíte Healy Resonance Edition nebo vyšší!

1. Přechod z plánu pro profesionály na plán pro rodinu a přátele:

Aktivních bude pouze vašich 20 nejnovějších klientů, ostatní nebudou aktivní.

2. Přechod z plánu pro profesionály nebo rodinu a přátele na plán zdarma:

Všechna data zůstanou v cloudu až 2 roky a v případě přechodu na vyšší verzi v tomto období se znovu aktivují.

  pokračovat

picture
picture

CENY PŘÍDAVNÝCH ZAŘÍZENÍ HEALY

Významnou roli hraje ve společnosti Healy skupina produktů - přídavných zařízení, které rozšiřují schopnosti a funkčnost samotného systému. Jsou to zařízení, která doplňují svojí funkčností mezeru k celostnímu působení na člověka. Kupříkladu Healy Coil je jižž nezbytnou součástí Healy. Bezkontaktně pracuje s frekvencemi a hlavně s energii nuloveho bodu. HEALY COIL

Pro aktivní lidi, a ty, co chtějí vědět o sobě víc, má společnost Healy hodinky Watch se senzorem pro celodenní vyhodnocení zátěží pro tělo a zpětnou harmonizaci. HEALY HODINKY 

Pokračovat

CENY MODULŮ APLIKACÍ

Moduly aplikací jsou na těchto stránkach podrobně popsané - moduly aplikací. Jde o různé speciální skupiny programů. Stejně jak u dokupování jednotlivých programových skupin, můžete si i zde dokoupit celý modul namísto toho, abyste si museli koupit celý upgrade na vyšší verzi Healy.

Kupříkladu HealAdvisore Digital Nutrition modul má 6 programových skupin. Dokupování skupin by bylo kontraproduktivní, a tak je zde možnost zakoupení celého modulu Digitální nutriční výživy. Podobně je to i s dalšími moduly.

Stejně jak u dokupování programových skupin je zapotřebí dát pozor na to, že některé moduly se kupují jednorázovou platbou, ale jiné moduly aplikací mají formu měsíčních poplatků!

pokračovat

picture
picture

CENY UPGRADŮ EDICÍ

Někdy se stává že právě teď namáme obnos aby jsme si mohli pořídit tu nejvyšší verzi - edici přístroje Healy. Nevadí. Právě proto máme ve společnosti možnost dokoupení upgradů, kde můžeme doplatit jenom rozdíl mezi verzemi edicí. Taky si ale můžeme koupit nižší verzi a s dobrými zkušenostmi přístroj někomu doporučit. Za odměnu, kterou dostaneme od společnosti Healy se můžeme dostat až do momentu, kdy budeme mít doma Healy Professional.

pokračovat 

CENY PŘÍSLUŠENSTVÍ HEALY

Společnost Healy nabízí nejen náhradní sortiment, ale i doplňkový materiál, třeba pro zvířata.
Konkrétně pro zvířata, tzv. Animal Kit , jsou to speciální řemínky pro upevnění Healy krabičky na tělo zvířete a další potřebné doplňky.

Užitečným doplňkem je Cestovní pouzdro. Mnoho různých situací zažíváme na cestách a naše tělo na ně reaguje. Vrátit tělo, energii a mysl zpět do rovnováhy bývá někdy obtížné. Proto máme s sebou cestovní pouzdro s Healy a můžeme se nechat unášet klidem i v letadle nebo autobuse. Zároveň pro aktivnější lidi a sportovce je důležitá rychlá regenerace, kterou Healy může hned po výkonu poskytnout.

Nedílnou součástí Healy jsou náhradní řemínky, lepící elektrody a kabely s elektrodami na ucho.

Vše si můžete objednat ze svého webshopu.

  pokračovat

picture