Lékařsky schválený produkt

Analyzuje frekvence a harmonizuje

Smartphone aplikace

icon+420 733 444 111

iconinfo@healycesko.cz

Členská sekce

cs

HEALY SEARCH APP - aplikace VYHLEDÁVÁNÍ

Představte si možnosti a sílu této aplikace - celý svět tvoří, díky Healy, databázi řešení problémů. Kdekoli na světě, když člověk otevře aplikaci a nenajde řešení ve formě IMF programů, systém dotaz zaznamená a za několik měsíců se řešení objeví.

První možností aplikace je to, že napíšete do okna pro vyhledání název problému a systém vám doporučí řešení. A to nejen na platformě harmonizace těla a energie, ale rovněž jako nutriční výživu pomocí Digital Nutrition modulu.

Druhá možnost je využití asistenta systému, kde si najdete téma, kterého se problém týká, a systém vám navrhne frekvenční programy.

Systém Healy Search má už v této době v sobě kolem 600 lékařských diagnóz. Nemyslíme tím, že byste nešli k lékaři, ale na základě jeho vyjádřené diagnózy můžete systémem Healy ještě podpořit léčení daného problému.

Srdcem a mozkem systému HealAdvisor Search je odborná databáze. Popisuje složité vztahy mezi zdravím, čakrami, látkami, markery, meridiány, jídlem, emocemi, pohodou a orgány. Na základě rozsáhlé databáze dostanete doporučení IMF programů Healy pro téměř každý vyhledávací dotaz.

Ovládání Healy Search :   HEALY SEARCH v HealAdvisor APP

 

picture