Lékařsky schválený produkt

Analyzuje frekvence a harmonizuje

Smartphone aplikace

icon+420 733 444 111

iconinfo@healycesko.cz

Členská sekce

cs

DIGITÁLNÍ NUTRIČNÍ SMĚSI 1

Dvanáct IMF programů pro harmonizaci a doplnění nutričních směsí konkrétním částem lidského těla.

Všechny látky v různých částech našeho těla musí být v určité rovnováze. 

Aplikace HealAdvisor Digital Nutrition doporučuje programy Healy IMF, které obsahují rezonanční frekvence pro jednotlivé aminokyseliny, vitamíny a minerály pro harmonizaci vašeho bioenergetického pole.
Kromě toho identifikuje životně důležité látky, které podporují vaši pohodu.

pokračovat 

picture
picture

DIGITÁLNÍ NUTRIČNÍ SMĚSI 2

Dvanáct IMF programů k harmonizaci a doplnění nutričních směsí pro kvalitní funkci metabolických procesů.

Únava, podrážděnost, snížená funkčnost orgánů, pocit nedostatku energie a mnoho dalších nepříjemných problémů nám dokáže eliminovat právě správná funkčnost metabolických procesů. Ty jsou závislé na potřebném množství určitých látek v těle. Nutriční směsi 2 nám pomáhají udržet tyto látky ve správné výši.

pokračovat 

DIGITÁLNÍ NUTRIČNÍ SMĚSI 3

Dvanáct IMF programů k harmonizaci a doplnění nutričních směsí pro podporu Detoxikace (1. - 6.program), vyladění Hormonálního systému (7. - 9.program) a podpora Imunitního systému (10. - 12.program).

Správná detoxikace nemůže probíhat bez dostatočného množství nutričních směsí. Pokud je nemáme, mohou nastat vážné problémy.

Hormonální systém je soustava žláz s vnitřní sekrecí. Patří mezi ně mozek, štítná žláza, příštítná tělíska, pankreas (slinivka břišní), nadledviny a pohlavní žlázy.

Imunitní systém je klíčem k ochraně vůči mnoha vlivům našeho prostředí a života.

pokračovat 

picture
picture

DIGITÁLNÍ NUTRIČNÍ SMĚSI 4

Dvanáct nutričních programů pro aktivní lidi ve smyslu doplnění a harmonizace výživy při sportu, pro vitalitu, programy pro doplnění nutričních směsí speciálně pro muže, ženy a děti. Všeobecné programy s doplněním živin pro energii, při únavě, pro klidný spánek, růst a další.

 

pokračovat 

DIGITÁLNÍ NUTRIČNÍ SMĚSI 5

Ke sportovním aktivitám patří dýchání, pohyb a soutěživost. Ke všemu ale potřebujeme určité nutriční hodnoty, které najdete v této sekci programů. Dalšími doplňky jsou programy pro harmonizaci látek, které tělo potřebuje nejen při sportování - svaly, klouby, šlachy, vazy, nervy a kosti. Součástí sekce je podpora kardiovaskulárního systému a metabolismu.

pokračovat 

picture
picture

DIGITÁLNÍ NUTRIČNÍ SMĚSI 6

Pokud chceme být stále v pohodě, musíme mít v pohodě i metabolismus a hormonální systém. V této kategorii programů můžete doplněním nutričních hodnot významně pomoct k vytvoření optimálních procesů látkové výměny a stabilizaci hormonální disbalance. Pojmy jako rovnováha, úleva, radost ze života, odpočinek, vyvolávají v nás klid a pohodu. K tomu jsou ale zapotřebí určité látky, bez kterých naše tělo nedosáhne těchto stavů. Když nutriční látky nemá, vytváří pocit nedostatku a klidný režim je odsunut na později, dokud látky nedodáme.

pokračovat