Lékařsky schválený produkt

Analyzuje frekvence a harmonizuje

Smartphone aplikace

icon+420 733 444 111

iconinfo@healycesko.cz

Členská sekce

cs

picture

 

 

 

 

 

 

 

TimeWaver World 2017 SK
pokud chcete rozumět Healy, tato videa byste měli vidět


6 PŘEDNÁŠEK NEJVĚTŠÍCH ODBORNÍKU SVĚTA K TÉMATU HEALY

Přednášky největších odborníků na světě na frekvenční terapie.
Lékaři, homeopatka a neuropatka vysvětlují, jak funguje frekvenční a mikroproudé léčení a jak optimálně těmito technologiemi léčit. (SK tlumočení)

 

    

Marcus Schmieke hovoří o vzájemných vztazích kvantové fyziky s vědomím a frekvencemi na konferenci TimeWaver World 2017 ve Frankfurtu nad Mohanem.

 

  


   


Americká terapeutka a vědkyně Carolyn McMakin hovoří o své léčebné metodě Frekvenčně Specifického Mikroproudu - FSM. Touto metodou léčí úspěšně už víc jak 20 roků a u tisíce pacientů s ní dosáhla mimořádné výsledky. Tato metoda pomáhá při různých symptomech bolestí, infekcí a extrémně rychle se šířících či dlouhodobých nemocech. Jelikož je vědecky reprodukovatelná, mnozí lékaři, fyzioterapeuté a chiropraktici se mohli od Carolyn McMakin naučit používat její metodu FSM. Především v oblasti sportu zaznamenala unikátní pozitivní výsledky.


 


MUDr. Folker Meissner hovoří o vědomém a pozorném používaní frekvencí, o tom, co si musí uvědomovat při léčbě pacienta mikrovlnami a frekvencemi. Tento projav byl představený na konferenci TimeWaver World 2017 ve Frankfurtu n.M.


 


Homeopatka Antonie Peppler - Psychologická témata ve frekvencích a novinky v homeopatické léčbě. Známá léčitelka a homeopatka hovoří o nových specifických automatizacích v TimeWaver Homeology module a o psychologických tématech ve frekvencích. Přednáška se konala během konferencie TimeWaver World 2017 ve Frankfurtu n.M.

 

 


Naturopatka a bývalá zdravotní sestra Martina Kondritz je velmi zkušená terapeutka, obzvlášť v léčbě onkologických pacientů. Svoje praktické zkušenosti v diagnostice a léčbě se systémy TimeWaver sdílí s odborným publikem na TimeWaver World 2017 ve Frankfurtu n.M.

Systémy TimeWaver a jejich použití nejsou uznávané klasickou medicínou z důvodu nedostatku vědeckých důkazů v souladu s klasickými medicínskými normami.