Lékařsky schválený produkt

Analyzuje frekvence a harmonizuje

Smartphone aplikace

icon+420 733 444 111

iconinfo@healycesko.cz

Členská sekce

cs

BOLEST A PSYCHIKA - PAIN & PSYCHÉ

LOKÁLNÍ STIMULACE

 

Samotný název programové skupiny hovoří o pomoci jak fyzickému, tak i mentálnímu tělu - takzvané psychosomatické projevy. Většina programů v této sekci používá lepící elektrody pro konkrétní místo. Průběh při použití elektrod je rozlišený stříbrnou tvorbou kolečka zobrazujícího průběh terapie. Běžné denní projevy jako migréna, deprese, úzkost, nespavost a další, najdete jako frekvenční programy pro návrat těla ke správným frekvencím, a tím i k vyřešení problému.

 

 

 

picture

CHRONICKÁ BOLEST (I) - program pro pomoc v případě chronických - trvalých lokálních bolestí na těle.

CHRONICKÁ BOLEST ZAD (II) - odstranění buněčného stresu při nepřetržitých bolestech zad.

ZUBY - ČELIST MÍSTNĚ (III) - místní bolesti čelistí, zubů a nervového systému v těchto oblastech.

KLOUBY MÍSTNĚ (IV) - přetěžované klouby často bolí v důsledku změny napětí na buněčných membránach v oblasti daného kloubu. Program může zásadně změnit bolestivý stav. 

MIGRÉNA (V) - nepříjemný stav v hlavě pozitivně ovlivní tento šikovný frekvenční program. 

NESPAVOST (VI) - častá příčina špatné nálady přes den může být špatná kvalita spánku. Pozitivní vliv může mít právě tento program. 

DEPRESE (VII) - psychosomatický stav, který se přenáší až do fyzického těla, nazýváme často depresí. Pomozte svému tělu...

ÚZKOST (VIII) - svírání žaludku, břicha, pocit nejistoty, myšlenkové zkraty - úzkost můžeme jednoduše změnit na jinou příjemnější úroveň.