Lékařsky schválený produkt

Analyzuje frekvence a harmonizuje

Smartphone aplikace

icon+420 733 444 111

iconinfo@healycesko.cz

Členská sekce

cs

SÍLA TŘÍ - THE POWER OF THREE

 

Sada programových skupin IMF Healy, z nichž každá obsahuje tři programy. Zakládá se na starobylém systému tří přírodních energetických sil vyjádřených v bioenergiích ajurvédy. Tyto tři programy v každé skupině se vzájemně doplňují a posilují a vytvářejí silnou bioenergetickou synergii při střídavém používání. Jednoduše použijte první ze tří programů ve skupině v pondělí, druhý ve středu a třetí v pátek a zažijte bioenergetickou Sílu tří. Jsou navrženy pro 9-týdenní proces používání.

Skupina "Opětovné nabytí rovnováhy" je speciálně navržena pro použití v náročných časech, které z vás odčerpávají energii. Následují "Univerzální frekvence" a poté "Digitální ajurvéda", a společně vytvářejí synergii programu Síly tří.
Používejte každou programovou skupinu po dobu tří týdnů spolu s programy IMF Healy, které aktuálně používáte.

 

 

 

 

picture

 

3 UNIVERZÁLNÍ PROGRAMY - univerzální programová skupina Síla tří, která spojuje klasické frekvence, jak je definovali průkopníci v oblasti práce s frekvencemi ve spojení s frekvencemi analyzovanými v informačním poli. Tuto sadu programů lze použít k harmonizaci vašeho bioenergetického pole, když má negativní vliv na vaši všeobecnou pohodu.

CLASSICAL PHYSICAL - KLASICKÝ TĚLESNÝ STAV - klasické základní frekvence kombinované s individualizovanými mikroproudovými frekvencemi (IMF).

CLASSICAL ENERGETIC - KLASICKÝ ENERGETICKÝ STAV - klasické dodatečné frekvence kombinované s individualizovanými mikroproudovými frekvencemi (IMF).

ZAPPER PROTOCOL - ZAPPER PROTOKOL - klasický protokol Zapper Protocol trvající 7-20-7-20-7 minut pro harmonizaci bioenergetického pole a parazitních bioenergetických polí.

 

3 AJURVÉDSKE PROGRAMY - skupina tří IMF programů od Healy Kapha, Pita a Vata jsou ukázkovým příkladem principu Síla tří. Aplikace každého z nich jednou týdně harmonizuje všechny aspekty bioenergetického systému. Můžete si také vybrat jeden nebo dva z nich podle ájurvédského typu osobnosti nebo podle konkrétní bioenergetické nerovnováhy.

KAPHA - podle ájurvédské tradice se Kapha nachází v kostech, svalech a šlachách. Působí jako „pojivo“, které udržuje buňky pohromadě. Udržuje vlhkost v těle. To se týká kloubů, hydratace pokožky a obranyschopnosti. Když je Kapha v rovnováze, je synonymem lásky, klidu a odpuštění.

PITA - podle ájurvédské tradice je Pita odpovědná za stabilitu těla a mysli. Reguluje tělesné teplo, trávení, vstřebávání a asimilaci, zmírňuje chuť k jídlu, dodává vitalitu a schopnost porozumění. Vyživuje tělo.

VATA - podle tradice ájurvédy se Vata nachází v břiše pod pupkem; zahrnuje tlusté střevo, pánev, pánevní orgány, stehna, kůži, uši, nervový systém a plíce. Je zodpovědná za pohyb těla a mysli. Smyslové impulsy, dech, vylučování a řeč jsou jen některé z jejich hlavních funkcí.

 

3 PROGRAMY PRO BIOENERGETICKOU ROVNOVÁHU - tyto programy IMF s názvem Síla tří aplikace Healy jsou navrženy tak, aby vyvážily vaše energetické pole po náročné vyčerpávající bioenergetické události nebo po čemkoli, co by mohlo negativně ovlivnit nebo narušit vaše bioenergetické pole. Narušení bioenergetického pole mohou způsobit nejen energetické nebo emocionální příčiny, ale také fyzické události, jako jsou nehody, hlasité zvuky, očkování nebo fyzické útoky. Tyto tři programy jeden po druhém harmonizují základní energetické konflikty, energetické obranné mechanismy a bioenergetické prostředí, které tvoří energetický základ střevní flóry, která následně ovlivňuje psychickou a energetickou rovnováhu. Tímto způsobem lze obnovit energetickou rovnováhu a všeobecnou pohodu.

BALANC KONFLIKTŮ - CONFLICT BALANCE - konflikty mohou způsobit emocionální, duševní a fyzický stres. Bioenergetické, ale i fyzické pole může reagovat na stresory prostřednictvím skrytých a permanentně protichůdných procesů. Tento program je navržen tak, aby harmonizoval tyto konflikty na všech úrovních.

OBRANNÝ SYSTÉM - DEFENSE SUPPORT - konflikty a vnější stresory aktivují náš bioenergetický obranný systém a mohou způsobit jeho vyvedení z rovnováhy, přehnanou reakci nebo oslabení. Harmonizace může znovu vyvážit bioenergetické pole, aby mohlo vhodně reagovat na vnější výzvy a změny.

PŘÁTELSKÉ PROSTŘEDÍ - FRIENDLY FLORA - bioenergetické pole se skládá z polí organismu a bioenergetického pole všech jeho mikroorganismů. Synergický energetický vztah mezi těmito poli je základem pro bioenergetickou rovnováhu a všeobecnou pohodu. Kromě toho je tento program navržen tak, aby podporoval emocionální a duševní rovnováhu.

 

1 PROGRAM PRO OBNOVENÍ ROVNOVÁHY

OBNOVENÍ ROVNOVÁHY - REBALANCE - program pro celostní obnovení rovnováhy po různých reakcích na předešlé prgramy - "uhlazení" procesů.