Lékařsky schválený produkt

Analyzuje frekvence a harmonizuje

Smartphone aplikace

icon+420 733 444 111

iconinfo@healycesko.cz

Členská sekce

cs

REZONANČNÍ ANALÝZA - KVANTOVÁ ANALÝZA

Název je odvozen od skutečného hledání, s čím dotyčný subjekt nejvíce rezonuje. Je to prakticky hledání odchylek od správné rezonance, a tím pádem systém jesně určí, kde je daný subjekt v disharmonii a navrhne řešení. Výsledkem analýzy je doporučení 5 programových skupin, a to sestupně podle důležitosti použití. Z této platformy si můžeme rovnou poslat harmonizaci s určením časového limitu, jak dlouho chceme harmonizaci využít. Lze zvolit doporučené časy, které jsou nejoptimálnější, propočítané podle Zlatého řezu.

Pokud nám nestačí výsledky 5 programových skupin, lze opakovat analýzu, ale už si nebudeme volit Analýzu na "Všechny programy Healy", ale rovnou si zvolíme analýzu na skupinu programů, která nám vyšla na prvním místě v seznamu předešlé celkové analýzy. Takto dostaneme výsledek, který určí, kde má konkrétně daný subjekt největší tíhu.

Po Analýze můžete okamžitě spustit harmonizaci na dálku přez kvantove pole ( informační pole ) produktem Healy. Proto tomu také říkáme Kvantová analýza, protože se už pohybujeme v jemnohmotných enrgiích, vibracích a frekvencích. Je to vlastně rezonanční analýza, která nám napoví, jak jsme v souladu se samotným universem v dané oblasti, kterou jsme vybrali pro analýzu.

picture

    EDICE HEALY      CENY A SLEVY       MÁM ZÁJEM

 

Video pro dokreslení, jak se vlastně Healy Analyse používá: