Lékařsky schválený produkt

Analyzuje frekvence a harmonizuje

Smartphone aplikace

icon+420 733 444 111

iconinfo@healycesko.cz

Členská sekce

cs

 ZLATÝ CYKLUS - GOLD CYCLE

 

"Zlaté frekvence" byly vyvinuty ve spolupráci s portugalským ředitelem kliniky a výzkumníkem Nuno Ninou, který je použil u tisíců klientů během více než 15 let. Zlatý cyklus - Gold Cycle je založen na třech programech - Rovnováha, Bytí a Čistý. Rovnováha je navržena tak, aby harmonizovala bioenergetické pole fyzického, emocionálního těla, zatímco Čistý podporuje zotavení z environmentálních příčin energetické nerovnováhy. Program Péče lze využít v případě, že je váš systém vystaven obzvláště vysoké zátěži. Tyto tři programy lze střídat a používat každodenně k harmonizaci bioenergetického pole.

picture


ČISTÝ
- ideální startovací bod pro každého, kdo používá aplikaci frekvenčních programů IMF Healy poprvé. Je navržen tak, aby pomáhal energetickému poli vašeho těla zotavit se z bio-energetických účinků faktorů prostředí.

PÉČE - oslabené bioenergetické pole je často spojené se špatným zdravotním stavem. Posílení energetického pole vhodným cvičením, zdravou výživou, čistou pramenitou vodou a obnovením bioenergetické harmonie, tím vším můžete pečovat o své vnitřní i vnější zdraví.

ROVNOVÁHA - jemná rovnováha různých tělesných systémů je velmi důležitá pro naši pohodu a zdraví. Program Rovnováha se týká bioenergetické harmonie. Jedná se o ideální program pro dosažení hluboké bioenergetické harmonie celkového energetického pole těla.

BYTÍ - čím je program Rovnováha pro tělo, tím je program Bytí pro duši. Je navržený tak, aby vám pomohl zůstat vyrovnanými během neklidných životních situací.

ENERGIE - výkon potřebuje podporu. Ať už jste dobře trénovaným vrcholovým sportovcem, vystresovanou manažerkou nebo zaneprázdněnou matkou, Energie zvyšuje vaši schopnost reagovat na životní požadavky.

RELAXACE - odpočívání představuje harmonizaci vaší stresové reakce. Stres může být výsledkem i příčinou nerovnováhy v mysli a těle, která může narušit vaše zdraví a pohodu. Moderní život mnoha z nás brání v tom, abychom opustili svoje každodenní trápení a stres, a podpora pro vás v této oblasti vám může pomoci obnovit smysl pro rovnováhu.

ÚLEVA - existuje mnoho různých příčin nepohodlí. V tomto programu pracujete systémově na řešení energetického zdroje nepohodlí v bioenergetickém poli.