Lékařsky schválený produkt

Analyzuje frekvence a harmonizuje

Smartphone aplikace

icon+420 733 444 111

iconinfo@healycesko.cz

Členská sekce

cs

SPECIÁLNÍ MODULY V REZONANČNÍ ANALÝZE

Rezonanční analýza obsahuje neuvěřitelné množsví možností navíc. Speciální moduly jsou umístěné do výběru v sekci pro skenování Vašeho těla nebo osoby, kterou máte ve Vašem zařízení zadanou.
Výhodou tohoto rozhraní je to, že nemusíte dlouho hloubat nad tím, co by Vám nejvíce pomohlo. Jednoduše si intuitivně vyberete konkrétní modul - třeba Homeopatika, a necháte systém sám, aby Vám seskenoval tělo a doporučil nejvhodnější homeopatikum. Můžete rovnou pustit program s doporučenými frekvencemi.

Látky důležité pro organismus - jde o soubor 76 látek, které můžeme tělu poskytnout - aminokyseliny a další potřebné látky.
Materia Medica - Homeopatika - soubor frekvenčních programů 42 druhů homeopatik.
Creative Homeopathy - Psyché - 347 homeopatik s koncentrací C200.
Aljašské elixíry z drahokamů - 48 těch nejlepších vybraných aljašských elixírů.
Austrálské květové esence - 68 nádherných květových esencí, kde jejich enregie a frekvence neuvěřitelně působí na psychiku člověka a harmonii.
Bachovy květové esence - velice známé a oblíbené "bachovky" - výběr z 39 druhů nás bude unášet nádhernými účinky.
Schüsslerovy soli - 27 solí, bez kterých náš organismus nemůže optimálně fungovat.

I-ťing - 64 programů, které Vám napoví, co momentálně prožíváte. Metoda házení třemi mincemi čínské filozofie, kde podle trigramů lze anylyzovat, co se Vám teď děje.

picture
picture

LÁTKY DŮLEŽITÉ PRO ORGANISMUS

Látky, které jsou zahrnuté v této sekci, patří mezi ty nepostradatelné pro tělo. Patří mezi ně aminokyseliny, vitamíny, minerály, mastné kyseliny a další látky:

Kyselina alfa-linoleová, Kyselina arachidonová, Arsen, Bor, Vápník, Chlór, Chrom, Kyselina dihomo-y-linolenová, Kyselina dokosahexaenová, Kyselina elkosapentaenová, Železo, Fluor, Kyselina gama-linelová, Glutamát, Kyselina glutamová, Jód, Draslík, Kyselina ortokřemičitá, Kobalt, Měď, L-alanin, L-arginin, L-asparagin, L-karnitin, L-cystein, L-glutamin, Glycin, L-histidin, L-isoleucin, L-leucin, L-lysin, L-methionin, L-ornitin, L-fenylalanin, L-prolin, L-pyrolysin, L-selenocystein, L-selenomethionin, L-serin, L-taurin, L-threonin, L- tryptophan, L-tyrosin, L-valin, Kyselina laurová, Kyselina linolová, Hořčík, Mangan, Molybden, Kyselina myristová, Sodík, Omega-3 mastné kyseliny, Omega-6 mastné kyseliny, Kyselina palmitová, Fosfor, Síra, Selen, Vanad, Vitamín D2, Vitamín D3, Vitamín E, Vitamín K1, Vitamín K2, Vitamín A, Vitamín B1, Vitamín B12, Vitamín B2, Vitamín B3, Vitamín B5, Vitamín B6, Vitamín B7, Vitamín B9, Vitamín C, Zinek, Cín, Kyselina olejová.

MATERIA MEDICA - HOMEOPATIKA

Tato skupina programů byla nahrazena skupinou Creative Homeopathy - Psyché, ale mnoho lidí má stále tyto prvotní programy, a tak je tady uvádíme. Homeopatika nemusíme ani vysvětlovat. Spíš jde o to, že když už dnes víme, že nejmenší částečka hmoty je jen energie o určité frekvenci, můžeme tedy i homeopatika specifikovat energoinformačně a tělu doporučit. Tato sekce má 42 vybraných programů z obrovské škály homeopatik. Všechny mají hodnotu C200:

Calendula, Calc Carb, Bryonia, Belladonna, Arsen alb, Arnica, Argent nit,...

picture
picture

CREATIVE HOMEOPATHY-PSYCHE - Kreativní homeopatie-Psychika

Můžeme říct, že lidské problémy, jestli už fyzické nebo psychické, vychází hlavně z psychiky. Sekce obsahuje 347 homeopatických frekvencí, které najdeme v modulu Analyse - Resonance.

Kreativní homeopatii vytvořila Antonie Peppler., díky ní máme k dispozici super databázi v modulu Resonance aplikace HealAdvisor Analysis. Obsahuje podstatu Pepplerovy životní práce s korespondencemi nejdůležitějších homeopatických léků na psychiku. Můžeme tak v informačním poli analyzovat, které psychické a emoční vzorce nejvíce potřebují harmonizovat.

Antonie Peppler založila v Německu Centrum pro kreativní homeopatii. Je autorkou 5 základních prací o kreativní homeopatii. Touha pomáhat druhým, rozpoznat jejich individualitu, osvobodit se od manipulace a převzít osobní odpovědnost, přivedla Antonii Peppler k práci terapeutky a homeopatky. Systematické dekódování psychické korespondence homeopatických látek je jedním z jejích nejvýraznějších úspěchů.

ALJAŠSKÉ ELIXÍRY Z DRAHOKAMŮ

Existuje mnoho principů působení drahých kamenů na duchovní, mentální, duševní a tělesné úrovni. Práce s drahými kameny je stará jako lidstvo samo. Kameny se používaly ve formě prášku. Některé se nořili do vody, která se pila nebo se v ní koupalo. Přikládaly se na rány, aby zastavily krvácení. Nejjemnější terapií bylo využívání vibrace vzácných kamenů přikládáním na čakry. Přírodní vědy už dávno dokázaly, že téměř všechny věci tohoto světa na sebe vzájemně působí, protože vše je v podstatě energie.

Vliv kamenů se zakládá na fenoménu rezonance. Každý kámen vibruje svým zvláštním způsobem. Tato vibrace odpovídá různým obrazům nemocí tělesné nebo duševně-duchovní povahy. 
Frekvence fungují stejným způsobem jako homeopatické léky "resonancí". Rovné a opačné vlny se navzájem ruší. Musí existovat téměř dokonalá shoda mezi rezonanční frekvencí problému a rezonanční frekvencí, která se použije. Frekvence používá přístroj Healy k cílení problémů na všech úrovních - fyzické, emocionální i psychické.

Healy má 48 programů pro harmonizaci energiemi a vibracemi drahých kamenů.

picture
picture

AUSTRALSKÉ KVĚTOVÉ ESENCE

Esence nám umožňují otevřít cestu k objevení plného potenciálu, uvolnění negativních přesvědčení a vytvoření emocionálního zdraví a vyrovnanosti.

Květové esence nejsou ničím novým. Australští domorodci vždy užívali květy k léčení emocí, stejně jako to dělali staří Egypťané. Podobně dlouhou tradici v užití květových esencí lze nalézt také v Indii, Asii a Jižní Americe, populární byly i ve středověké Evropě. Hildegarda z Bingenu (12.století) a Paracelsus (15.století) oba shodně popisují, jak sbírali rosu z kvetoucích rostlin k ošetření zdravotní nerovnováhy.

Ian White je objevitelem Australských květových esencí. Ian vyrostl v australské buši. Jako malého chlapce ho jeho babička, odbornice v užití australských bylin, brávala s sebou do buše, stejně jako to předtím s ní dělávala její matka. S hlubokým porozuměním mu ukazovala léčivé rostliny a květy. Ian se tak naučil hlubokému respektu k přírodě a dále pokračoval na cestě stát se praktikantem, ale také průkopníkem a výzkumníkem vzácných léčebných kvalit původních australských rostlin.

Léčivé esence z australské buše nejenom pomáhají projasnit náš život, ale také dodávají odvahu, sílu a odhodlání jít za svými cíli a sny. Pomáhají rozvinout vyšší úroveň intuice, sebeúcty, spirituality, tvořivosti i humoru.

BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE

Bachovy esence, květové esence, "bachovky" jsou jednoduchým a zcela přírodním systémem léčení, který harmonizuje emoce a myšlenky. Květových esencí máme celkem 38, jsou připravovány z volně rostoucích květů rostlin a stromů. 39.esencí je Krizová esence (Rescue Remedy), která se skládá z pěti řadových esencí. Bachovy kapky jsou účinné proti všem možným negativním stavům mysli. Edward Bach si byl jistý, že špatný fyzický stav je důsledkem nerovnováhy naší mysli. Myšlenkou systému je jednoduchost, dostupnost a uzdravování sebe samého. Bach rozdělil 38 esencí do sedmi skupin: strach, nejistota, nedostatek zájmu o současné události, osamělost, přecitlivělost na vlivy a myšlenky, beznaděj a malomyslnost a přílišná starost o ostatní. 

Bachovy esence nám pomáhají vyrovnat se s tím, co nás trápí. Umožní nám nový pohled na sebe i svět kolem nás. Odkrývají to, kým skutečně jsme, a pomáhají nám hledat smysl a cíl naší cesty životem, léčit naši duši. Náš stav mohou ovlivnit pouze pozitivně.

Po naskenování osoby či zvířete v Analýze Healy Resonance a vyhodnocení stačí poslat frekvenční "bachovky" po námi zvolenou dobu.

picture
picture

SCHÜSSLEROVY SOLI

Buněčné (tkáňové) minerální soli vyrobené podle Dr. Schüsslera.

Popsány byly v 19. století německým homeopatem a průkopníkem biochemie Wilhelmem Heinrichem Schüsslerem. Od té doby jsou používány k léčbě akutních i chronických onemocnění. Používání biominerálů je uznáváno nejen homeopaty, ale i klasickými lékaři jako doplněk běžné farmakologické terapie (použití léčivých přípravků) nebo samostatně za účelem harmonizace organismu a upravení rovnováhy minerálů v těle.

Názvy solí jsou odvozeny od dvanácti základních minerálních solí, které se nacházejí v tkáních a buňkách těla, a které definoval lékař a homeopat Dr. W.H.Schüssler. Soli jsou minerální živiny, jejichž rovnováha a správný pohyb v tkáních a buňkách těla jsou důležité pro udržení zdraví.

Schüsslerovy soli lidé hledají také pomocí výrazů jako: „minerální soli, tkáňové soli, tkáňové minerální soli, buněčné soli, minerály v těle, minerální látky, chybějící minerály, soli v tkáních, minerální látky v těle". To všechno je správně. To jsou Schüsslerovy tkáňové soli. Neváhejte je použít společně s Bachovými květovými esencemi. Ovlivňují totiž naše psychické i fyzické zdraví.

Po analýze v app Healy Resonace si pošlete soli frekvenčně přes Healy.

I-ŤING

I-ťing nebo také Kniha proměn, případně Čínská kniha proměn je soubor čínských textů, jejichž vznik se klade až do 2. tisíciletí př. n. l. V její hlavní části se jedná o řadu 64 hexagramů, obrazců složených ze šesti čar (které mohou nabývat jangové nebo jinové podoby), které představují 64 rozdílných archetypálních situací. Kniha proměn se používala (a dodnes používá) nejen jako orákulum, ale také jako filozofický a kosmologický systém, který hraje důležitou roli v taoismu, z kterého ve velké míře vycházela čínská kultura.

V Healy je 64 programů, které Vám napoví, co momentálně prožíváte. Metoda házení třemi mincemi čínské filozofie, kde podle trigramů lze anylyzovat, co se Vám teď děje, je implementována do Healy jako Váš záměr těmi mincemi hodit.

Výhodou Healy je harmonizace frekvenčními programy na základě výsledků Rezonanční Analýzy.

picture