Lékařsky schválený produkt

Analyzuje frekvence a harmonizuje

Smartphone aplikace

icon+420 733 444 111

iconinfo@healycesko.cz

Členská sekce

cs

REGISTRACE A NÁKUP
- registrace je zdarma a nemusíte hned nakupovat !

 1. klikněte na tento odkaz :   Registrace do Healy World - ( přímá registrace )

 2. vpravo nahoře zvolte ČEŠTINA , vypište registraci a odešlete.

 3. do několikati minut vám dojdou tři emaily

 4. první email je od Ewallet - to je email pro možnost převodu provizí pokud někomu doporučíte produkt. V tomto Vás zajímá jenom ID které je v hlavičce hned u jména a obsahuje 3 x 4 číslice. Tento údaj potřebujete pro přihlášení do členské sekce strának www.healycesko.cz .

 5. druhý email je potvrzení - verifikace vašeho emailu že je správně uveden. Klikněte na zvýrazněný odkaz v emailu co Vám došel a tím jste potvrdili správnost emailu. Po verifikaci se vraťte do své emailové pošty a jděte na třetí email.

  Vzorový obrázek jak vypadá druhý email : 6. třetí email Vás navede pro změnu hesla - udělejte to hned po registraci. Klikněte na odkaz a zadejte nové heslo do obou dvou řádků stejně. Systém Vám sám ukazuje jestli máte heslo Medium nebo Strong. Dokud Vám systém neukazuje aspon Medium, heslo není přijatelné a musíte zadat další znaky.

  Vzorový obrázek jak vypadá třetí email :

 7. po všech těchto úkonech  se můžete přihlásit do obchodu Healy E-SHOP HEALY WORLD  a nakoupit produkty ( platba je možná pouze platební kartou, nastavte si dostatečný limit pro platbu kartou přes internet )

 8. Pokud Vám nefunguje odkaz v bodě č. 1. , vyplňte tento formulář a odešlete - ( nepřímá registrace ) :

picture

přečíst
přečíst
přečíst