Lékařsky schválený produkt

Analyzuje frekvence a harmonizuje

Smartphone aplikace

icon+420 733 444 111

iconinfo@healycesko.cz

Členská sekce

cs

 • Frekvence pro Váš život

  Vítejte ve světě Zdraví, Vitality a Harmonie....
  Pod křídly vědy a vědění Vás zveme na představení
  HEALY, lékařského zařízení, které pomůže celé
  Vaší rodině
  vést klidný a spokojený život.

Jsme Nezávislými členy společnosti Healy World od roku 2020-
Nabízíme Vám zdarma kompletní
poradenství při nákupu
a následném provozování Healy.

Ing.Miroslav Caban & Ing.arch.Eva Cabanová

Healy - malý pomocník pro celou rodinu

Frekvence jsou řečí vesmíru, pomocí níž komunikuje tělo, mysl a duše.
Healy je osobně nositelné zařízení analyzující přes 9 milionů frekvencí, z nichž vybírá ty, které tělo potřebuje k harmonizaci svého bioenergetického pole.
Ať už ve svém životě potřebujete jakoukoli bioenergetickou podporu, Healy má řešení.

Úvodní prezentace Healy CZ                              Oficiální úvodní prezentace Healy CZ tit

    


                           
      Krátká informace o Healy                                 Zlatý Cyklus v Healy app                                   Programové sekce v Healy app    

pokračovat

FREKVENČNÍ TERAPIE

Frekvenční terapie je naprosto geniální fyzikální a pro tělo čistá metoda. Tak jak postupuje věda v chápání funkčnosti našeho těla, stejně tak začínáme chápat jak funguje matérie - hmota. Najednou se vše točí kolem moderního názvu kvantová fyzika. Ale celkem právem, protože právě ona se dotýká chápání nejen světa, ale i našeho zdraví.

Frekvenční terapie je oproštěná od jakýchkoliv vedlejších a nežádoucích účinků na naše zdraví, či tkáně, což nemůžeme říci téměř o žádném léku. V čem tedy terapie spočívá? Celý vesmír a každá jeho část je vlastně škála různých frekvencí. Proto už před stovky let tibetští mnichové věděli, že prvotní je zvuk.

Velké dávné zjištění se mnohokrát potvrdilo. Hmota je jenom energie o určité frekvenci. Prakticky hmota neexistuje. Naše buňky jsou také jen energie různé hustoty a každá má specifickou frekvenci. Každý orgán má specifickou frekvenci. Ale když onemocníme, frekvence napadeného orgánu je jiná. Stimulací tou správnou frekvencí a mikroproudem dosahujeme obnovení metabolického procesu buněk a nastolení harmonického stavu. Je to jako když ladíte piáno. Pokud jedna struna hraje falešně, celé piáno zní disharmonicky.   
                                                                                         
POKRAČOVAT

picture
picture

 

CELOSTNÍ PŮSOBENÍ

Ano, Healy rozhraní obsahuje v součastnosti nejcelostnější působení frekvenčního zařízení na organizmus.

Jak je vidět na obrázku :

 1. Drátky - mikroporud harmonizuje napětí na buněčných membránách vykazujících nerovnováhu, což je klíčové pro metabolismus, energii a imunitu nejen člověka. Kromě toho vysílá frekvence k vyladění těla na více úrovních, napětí na buněčné membráně , frekvence .
 2. Teslova cívka ( Coil ) pomáhá řešit problémy na rozhraní hmotného a jemnohmotného - energoinformačního světa. Vytváří EM pole nulového bodu, čímž dává danou oblast do maximální rovnováhy - harmonie. Mimo pole nulového bodu cívka působí na danou oblast i frekvenčně, Teslova cívka .
 3. Kvantové rozhraní napomáhá porozumnět změnám, které se nám projevují na hmotném i mentálním těle a pomáhá tyto zátěže vyřešit. Rezonance a Informační pole jsou úzce spjaty se zátěžemi, které máme dokonce i na podprahové úrovni. Na základě skenu našeho energoinformačního pole dokáže toto rozhraní navrhnout a provést harmonizaci v zátěžových oblastech, které vyhodnotilo jako disharmonické, analýza a harmonizace.
                                                                                  Chci vědět víc
picture

Slavný výrok Nikoly Tesly

"Pokud chcete odhalit tajemství vesmíru,
musíte přemýšlet v intencích
Energie, Frekvence a Vibrace."

Více o healy

Reference

picture


Pojď si Healyho vyzkoušet sám na sobě...

Ano, chceme, abyste měli jistotu, že je Vaše investice správná.
Pojďte si lékařské zařízení třídy IIA vyzkoušet v sekci pronájem...
Pošleme Vám kompletně nastavený přístroj i s tabletem.
Jenom pustíte a "jedete"...

 

 

picture

vyzkoušet Healy

Miroslav Caban

+420 733 444 111

info@healycesko.cz

Nezávislý distributor

Programy individualizované frekvence mikroproudu (IMF) Healy Editions nejsou aplikacemi vhodnými pro lékařské použití. Nejsou určeny k léčbě, ošetření, zmírnění, diagnostice ani prevenci onemocnění, nebyly prověřeny oznámeným subjektem a nepodléhají postupu posuzování shody podle MDD/MDR. Informace na těchto stránkách slouží pouze pro referenční a vzdělávací účely. Nedá se považovat za náhradu odborného lékařského poradenství, diagnostiky nebo léčby. Takovéto poradenství byste vždy měli vyhledat u kvalifikovaného lékařského odborníka.