Lékařsky schválený produkt

Analyzuje frekvence a harmonizuje

Smartphone aplikace

icon+420 733 444 111

iconinfo@healycesko.cz

Členská sekce

cs

CELOSTNÍ PŮSOBENÍ - CELOSTNÍ MEDICÍNA

Ano, Healy rozhraní obsahuje v součastnosti nejcelostnější působení frekvenčního zařízení na organizmus.

Jak je vidět na obrázku :

  1. Drátky - mikroporud harmonizuje napětí na buněčných membránách vykazujících nerovnováhu, což je klíčové pro metabolismus, energii a imunitu nejen člověka. Kromě toho vysílá frekvence k vyladění těla na více úrovních, napětí na buněčné membráně , frekvence .
  2. Teslova cívka ( Coil ) pomáhá řešit problémy na rozhraní hmotného a jemnohmotného - energoinformačního světa. Vytváří EM pole nulového bodu, čímž dává danou oblast do maximální rovnováhy - harmonie. Mimo pole nulového bodu cívka působí na danou oblast i frekvenčně, Teslova cívka .
  3. Kvantové rozhraní napomáhá porozumnět změnám, které se nám projevují na hmotném i mentálním těle a pomáhá tyto zátěže vyřešit. Rezonance a Informační pole jsou úzce spjaty se zátěžemi, které máme dokonce i na podprahové úrovni. Na základě skenu našeho energoinformačního pole dokáže toto rozhraní navrhnout a provést harmonizaci v zátěžových oblastech, které vyhodnotilo jako disharmonické, analýza a harmonizace.
picture

Mnoho společností na světě má úžasné produkty, ale hodně krát jednosměrně zaměřené.

Každý Healy program, v průběhu chodu, každých 10 sekund kontroluje propojení s informačním polem a analyzuje frekvence pro další krok.
Skoro všechny programy mají několik stovek frekvencí! Je to právě z důvodu propojenosti nejen orgánů mezi sebou, ale taky propojení po meridiánech naší energetické sítě těla.

Kupříkladu když zvolíme program plíce, Healy nevysílá frekvenci jenom pro harmonizování frekvence plic, ale vysílá harmonizační frekvence pro všechny součásti, které by mohli vplývat na disharmonii plic. Tomu říkáme zkutečný celostní vliv na vyřešení problému.

 

VĚDECKÝ ZÁKLAD     CENY A SLEVY     EDICE HEALY     MÁM ZÁJEM

 

Propojení orgánů a energetických drah - meridiánů. Healy obsahuje dvě sekce programů na harmonizaci po meridiánových drahách    
Meridiány 1   Meridiány 2