Lékařsky schválený produkt

Analyzuje frekvence a harmonizuje

Smartphone aplikace

icon+420 733 444 111

iconinfo@healycesko.cz

Členská sekce

cs


NĚCO O NÁS....

Jsme Nezávislými členy společnosti Healy World od roku 2020

Je dost těžké psát o sobě... :-)

Ale zkusíme to... Evka a já - Miroslav jsme vysokoškolsky vzdělaní lidé. Zabýváme se dlouhodobě souvislostmi mezi zdravím, životním stylem, chápáním světa, zajímáme se o témata jako kvantová fyzika, astrologie, převratné patenty a o vše, co by pomohlo život na naší planetě posunout vývojově kupředu. Energie, frekvence a vibrace - hlavní téma současné doby, netrpělivě čekáme, kdy se uvolní skutečně všechny patenty Nikoly Tesly a nejen jeho, ale i patenty spousty dalších úžasných lidí, kteří viděli "dál".
S jednou z technologií, která se řadí na vyšší stupeň vědění a která nastartovala staro-nový směr ovlivňování zdraví, se máte možnost seznámit na těchto našich stránkach, které nejsou oficiálními stránkami Healy. Vytvořili jsme je hlavně pro Vás, abyste měli na jednom místě skoro všechny otázky a odpovědi, a co hlavně, v českém jazyce. Naše stránky jsou nejen informativní, ale také vzdělávací. Jsme toho názoru, že právě vzdělanost dává z mnoha procent důvěru v daný produkt a posléze i skvělou účinnost.
Před Healy jsme pracovali pro několik společností s produkty pro harmonizaci lidského těla, a to s produkty bioinformačního charakteru. Snažíme se držet vždy těch technologicky nejvyšších možných dostupných technologií, které jsou přírodní a nenesou v sobě žádné kovy, chemii a další nebezpečné látky. V součastnosti je tou nejvyšší "prozrazenou" technologií pro širokou veřejnost Healy.

picture

Víme, že zdraví a vitalita je hlavně o psychice, energiích a frekvencích. Psychika, a z ní vyplývající emoce, jsou startovní moduly, které mohou přerůst až k destrukci. Proto jsme ke hmotným produktům pro zdraví přidali v našem životě ještě Healy, jelikož věříme, že lidstvo se nakonec vrátí k dávnému vědění o schopnosti uzdravit se svojí vlastní myšlenkou, energií a frekvencí.

Healy nám napomáhá vrátit se zpět před dobu, kdy se lidé vrhli střemhlav do konzumního života, čímž ztratili víru sami v sebe a v sílu svého myšlení a víry. Zapomněli na intuici, cit, sluch a oddali se do rukou jiných "odborníků", namísto aby porozuměli sami sobě, svým energiím a emocím. Healy napomáhá nejen fyzickému tělu, ale i porozumění až na informačním poli univerza, místa nejvyšší harmonie a moudrosti. Vesmír vše urovnává do rovnováhy, a toto propojení je fantastické.