Lékařsky schválený produkt

Analyzuje frekvence a harmonizuje

Smartphone aplikace

icon+420 733 444 111

iconinfo@healycesko.cz

Členská sekce

cs

PRONÁJEM PŘÍSTROJE MAGHEALY

Pokud základní zařízení Healy (krabička) pomáhá harmonizovat člověka, zvíře nebo věc, tak MagHealy formuje - harmonizuje prostor. Toto je nesmírně důležité, protože naše tělo je ovlivněno prostorem, kde trávíme nejvíce času ve dne nebo v noci. Na základě kvality prostoru, ve kterém žijeme, závisí naše zdraví.

MagHealy je nový produkt vytvořený společností Healy World, který doplňuje základní úspěšné Healy zařízení. Část názvu „Mag“ znamená „magnetický“. Je založen na vědeckých principech a profesionální technologii TimeWaver, realizující vize Marcuse Schmiekeho - umožnit lidem žít zdravé, naplněné a vědomé životy prostřednictvím frekvencí a jejich pozitivního vlivu na organismus.

MagHealy se vyznačuje nejnovější technologií. Vyzařuje chytře navržené magnetické pole, dostatečně silné, když jsi blízko, ale když se vzdálíš o kousek dál, existuje silnější informační vazba prostřednictvím magnetického pole. Pole nemusí být nijak zvlášť silné, protože vás uvádí do rezonance s frekvencemi.

V této sekci Vám nabízíme pronájem přístroje MagHealy. Mnozí z Vás si chcete určitě před koupením MagHealy vyzkoušet a otestovat, jak na Vás působí. Máme máme pro Vás k zapůjčení MagHealy Professional.

Půjčení je nesmírně jednoduché a komplexní. Zapůjčený přístroj má programové sekce:

MAGHEALY CLASSIC - KLASIK
MAGHEALY ATHMOSPHERE - ATMOSFÉRA
MAGHEALY WHATER - VODA
MAGHEALY McMAKIN

picture

Nájemné je 120 Kč / den
Vratná záloha na přístroj je 7000.- Kč a platí se předem.

Pokud ale následně uděláte registraci pod našim ID a zakoupíte si nějaký typ přístroje,
akontaci Vám vrátime a za půjčení nic neplatíte.
                                                                             kontaktujte nás               

MagHealy CLASSIC - KLASIK

Programy obsažené v aplikaci MagHealy Classic představují osvědčenou klasiku v aplikaci magnetického pole. Používají frekvence a intenzity prověřené vědeckým výzkumem a ověřené v praxi; podporují důležité oblasti pohody v tělesné i emocionální oblasti.
Ačkoli tyto programy nevyužívají analýzu informačních polí, mají velkou praktickou hodnotu, protože jsou navrženy tak, aby přímo vyvolaly oscilující magnetická pole.

picture

picture

MagHealy ATMOSPHERE - ATMOSFÉRA

Programy MagHealy Atmosféra jsou nejdůležitějším prvkem a funkcí MagHealy, protože nejsilněji doplňují původní Healy zařízení, které, obvykle připevněné blízko k tělu, vysílá frekvence přímo do těla, zatímco MagHealy působí v daném prostoru vyzařováním magnetických polí kvantově analyzovaných frekvencí (QAF).

MagHealy doplňuje Healy výkonným způsobem a rozšiřuje schopnosti a možnosti technologie Healy. MagHealy vytváří pulzující magnetické pole, které je široké až jeden a půl metru.

Poskytuje sérii 24 programů Atmosféra, pojmenované podle nás a našich činností, protože jejich frekvence působí skrz atmosféru, přes vesmír. Pokrývají mnoho důležitých účelů jako je koncentrace, učení, relaxace, energizace nebo kreativita, vize a další, aby podpořily vás, rodinu a vaše klienty. Nebo si představte obchodní nebo klientské setkání s MagHealy uprostřed místnosti - podpoří harmonické jednání, jasnost a porozumění, kreativitu a soustředění, díky čemuž bude vše hladší a efektivnější. Totéž platí pro osobní práci, pro každodenní život a další využití.

MagHealy WATER - VODA

MagHealy a jeho speciální Quantum Analyzed Frequencies (QAF) mohou být dokonce použity k silné energizaci a informování pitné vody pomocí magnetického pole. To je důležitý aspekt, voda je hmotnou formou informačního pole, základu života, sestávajícího z molekul, které jsou elektrickými dipóly a obsahují všechny informace, na kterých je založen život. Voda má velmi specifické frekvenční spektrum, které umožnilo životu, aby se na této planetě začal vyvíjet!

Úpravou pitné vody, jejím energizováním, informováním a aktivací prostřednictvím magnetického pole QAF emitovaného MagHealy mohou lidé přijímat energii a informace do svých buněk, do celého těla. Za tímto účelem poskytujeme dvě stránky programu MagHealy s 24 základními programy pro informování a aktivaci vody. To představuje zásadní podporu pro bioenergetickou pohodu.

picture

picture

MagHealy McMAKIN

Existuje další významný efekt, který může MagHealy vyvinout pomocí svých šesti jednotlivých vrstev magnetických polí. Použití dvakrát tří vrstev k vytvoření interference dvou různých souběžných frekvencí je to, co nazýváme McMakin aplikací, pojmenovanou po Carolyn McMakin, americké učitelce, výzkumnici a průkopnici rušivých dvoufrekvenčních aplikací.

Aplikace McMakin se liší od výše popsaných atmosférických aplikací - skupina programů McMakin obsahuje 24 základních programů vyvinutých Carolyn McMakin pomocí specifických frekvenčních párů, které velmi přesně cílí na různé nerovnováhy v bioenergetickém poli. V každém frekvenčním páru se první frekvence vztahuje k nerovnováze, zatímco druhá frekvence definuje cíl v bioenergetickém poli, například bioenergetické pole jater. Každý z těchto 24 programů McMakin obsahuje komplexní sekvenci takových párů.