Lékařsky schválený produkt

Analyzuje frekvence a harmonizuje

Smartphone aplikace

PRONÁJEM PŘÍSTROJE HEALY

V této sekci Vám nabízíme pronájem přístroje Healy. Mnozí z Vás si chcete určitě před koupením Healy vyzkoušet a otestovat, jak na Vás působí. Máme několik přístrojů té nejvyšší řady k zapůjčení.

Půjčení je nesmírně jednoduché a komplexní. Vše jsme Vám připravili. Dostanete k zapůjčení nejen příslušenství, ale i tablet, na kterém jsou aplikace nainstalovány. Programová výbava je ta nejvyšší. Každý půjčovaný přístroj s tabletem má aplikace:

HEALY APP
REZONANČNÍ ANALÝZU
ANALÝZU AURY
HEALY SEARCH MODUL

pokračovat                                               kontaktujte nás                     

picture
picture

PRONÁJEM PŘÍSTROJE MAGHEALY

Pokud základní zařízení Healy (krabička) pomáhá harmonizovat člověka, zvíře nebo věc, tak MagHealy formuje - harmonizuje prostor. Toto je nesmírně důležité, protože naše tělo je ovlivněno prostorem, kde trávíme nejvíce času ve dne nebo v noci. Na základě kvality prostoru, ve kterém žijeme, závisí naše zdraví.

MagHealy je nový produkt vytvořený společností Healy World, který doplňuje základní úspěšné Healy zařízení. Část názvu „Mag“ znamená „magnetický“. Je založen na vědeckých principech a profesionální technologii TimeWaver, realizující vize Marcuse Schmiekeho - umožnit lidem žít zdravé, naplněné a vědomé životy prostřednictvím frekvencí a jejich pozitivního vlivu na organismus.

MagHealy se vyznačuje nejnovější technologií. Vyzařuje chytře navržené magnetické pole, dostatečně silné, když jsi blízko, ale když se vzdálíš o kousek dál, existuje silnější informační vazba prostřednictvím magnetického pole. Pole nemusí být nijak zvlášť silné, protože vás uvádí do rezonance s frekvencemi.

V této sekci Vám nabízíme pronájem přístroje MagHealy. Mnozí z Vás si chcete určitě před koupením MagHealy vyzkoušet a otestovat, jak na Vás působí. Máme máme pro Vás k zapůjčení MagHealy Professional.

Půjčení je nesmírně jednoduché a komplexní. Zapůjčený přístroj má programové sekce:

MAGHEALY CLASSIC - KLASIK
MAGHEALY ATHMOSPHERE - ATMOSFÉRA
MAGHEALY WHATER - VODA
MAGHEALY McMAKIN

pokračovat                                               kontaktujte nás